Сайт Бучацького коледжу Пдату - ....криза-не бійтеся - Форум
Вітаю Вас ГістьСубота, 10.12.2016, 09:53

Пошук
Статистика
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика

....криза-не бійтеся - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Політика, економіка, історія та релігія » Місце економічної кризи в житті кожного з нас » ....криза-не бійтеся
....криза-не бійтеся
kendyДата: П`ятниця, 09.01.2009, 17:41 | Повідомлення # 1
Група: Видалені

Як то кажуть - навіть якщо вас зжерли, у вас є як мінімум два виходи smile
Враховуючи те, що скоро наша країна перетвориться на пекло, в поріявнянні з яким буремні 90-ті здаватимуться нам періодом розквіту законності, правопорядку та демократії, і закривати очі на цю очевидну істину можуть собі дозволити хіба що українські політикани-мародери - хочеться написати щось передноворічно-позитивне.
Ті, хто пережив всілякі жахіття, стверджують, що людина, первинні фізіологічні потреби якої задоволені - ВЖЕ може бути щасливою. Тобто, якщо у вас є хоча б мінімум їжі та одягу - життя ВЖЕ є прекрасним, і якщо ви при цьому не здатні відчути себе щасливим, значить, проблема виключно у вас в голові.
Я щиро сподіваюсь, що Україна, попри всі зусилля її “іліти”, все-таки не докотиться до того, що населення нездатне буде задовольнити навіть свої первинні фізіологічні потреби, а значить, ніяких перешкод для того, аби бути щасливими та чхати на кризу - немає. Між іншим, досвідчена людина - відомий мандрівник Влад “Ханрідер” Нікітенко - стверджує, що в умовах нестачі їжі краще взагалі_нічого_не_їсти, аніж їсти ка зна що. Тому що щлунок на 9-й день “відключається”, і організм починає жити на власних запасах; людина зберігає при цьому здатність до активних дій та серйозних навантажень без відчуття голоду і може прожити взагалі без їжі 40-50 діб!!! В той же час, харчування “в день по чайній ложці” змушує шлунок продовжувати виробляти шлунковий сік, що і викликає ті самі жахливі симптоми недоїдання, які всім нам так добре відомі, та призводить до жахливої смерті. Про всяк випадок - пам’ятайте про те, що півтора місяці життя в запасі “на воді та повітрі” у вас є навіть в найскрутнішому випадку, і погубити вас може лише нестача сили волі та страх.

ksyniya_svarovskyДата: П`ятниця, 09.01.2009, 17:43 | Повідомлення # 2

1. Коли мені сумно, я медитую на даоський вислів “Якщо ти нещасний з тим, що у тебе є - ти ніколи будеш щасливим з тим, чого ти прагнеш”. Кожен може пригадати випадки з свого життя - відчуття абсолютного щастя без будь-яких передумов до цього, та глибокого горя в ситуаціях “все є, абсолютно все є, але чомусь хочеться втопитись”, та сказати собі: “Моє щастя чи нещастя - виключно всередині мене, і зовнішні чинники тут - ні до чого”. Також дуже сильно допомагає позбутись сумних думок відвідування та благодійна допомога таким закладам, як хоспіси, дитячні онкоцентри, дитбудинки для дітей - інвалідів від народження тощо. Там, як ніде, людина розуміє, що її жалюгідні проблеми - це дитячий лемент в порівнянні з справжнім_горем, з яким, між тим, люди живуть і навіть радіють життю та кожному подарованому долею додатковому дню.
2. Штучних див не буває, але кожна людина здатна створити диво власноруч. Все - тільки у власних м’язистих руках кожного. Найбільшою помилкою є делегувати вирішення своїх проблем комусь іншому. Звісно, може таке статись, що хтось з невідомих альтруїстичних спонукань комусь допоможе, але закладатись на це - значно більша дурниця та злочинна самонадіяність, ніж чекати, що в прикупі виявиться два тузи чи дві сімки. “Якщо ти не посадиш яблуню - Аллах не обсипле тебе яблуками”.
3. Чекати обов’язкового успіху - це вірний шлях до депресії, якщо раптом, через якісь форс-мажорні обставини - щось “не складеться”. Значно більш правильний підхід - робити все по повній програмі, отримувати задоволення від самого процесу, а будь-який результат сприймати філософськи. Якщо результат негативний - слід проаналізувати помилки та спробувати знову. “Не зачаровуйся, і тобі не доведеться розчаровуватись”.
4. Миттєвого результату не буває, і з цим треба змиритись. Навіть найбагатша людина в світі не може виростити врожай за одну ніч, виносити дитину швидше, ніж за 40 тижнів, чи побудувати палац за тиждень. Це просто неможливо_технологічно.

kendyДата: П`ятниця, 09.01.2009, 17:45 | Повідомлення # 3

Так само технологічно неможливо “покращити життя вже сьогодні”, просто постоявши на Майдані кілька тижнів чи подудівши в дудєлки. Треба ще й знати, ЩО робити “після” - після Майдану чи дудєлок, з ким саме робити та що саме - покроково, достеменно знаючи, який саме результат планується після кожного етапу, адекватно оцінюючи наявні ресурси та можливості. Як відомо, ніяких не те що детальних, а навіть приблизних планів ніхто з доблесних керманичів цієї країни ніколи не пропонував та пропонувати не збирався. І це не дивно, бо єдиним їхнім планом, під акомпанемент брехливо-популістичної локшини, було дорватись до можливості розграбувати країну вщент, а там - хто трава не рости. Ну ось, нарешті дограбували.
Єдине, що мене невимовно дивувало після Майдану - так це те, що нібито дорослі, статевозрілі люди всі разом ніби подуріли і стали схожі на буратін, які на повному серйозі сподівалися, заривши на Полі Чудес 100-гривневу купюру, на ранок прийти та побачити там дерево з 100-гривневими купюрами замість листя. І це були ті самі люди, які щиро регочуть з 120-тикілограмових ідіоток, що купують в TV-shops “магічні тренажери” та/або “тайські таблетки для похудіння” та сподіваються “всього за 3 тижні, без виснажливих тренувань” - скинути 40 кг.
Якщо до будь-якої окремої такої людини, ким би вона не працювала - тренером чи автослюсарем, вчителем чи програмістом - прийде шахрайка на кшталт Юлі Тимошенко чи шахраї на кшталт Віть - Ющенка чи Януковича, чи ще якась політиканська дерибанно-мародерська мерзота, та запропонує зробити український хокей, чи автопром, чи освіту, чи IT-технології - найкращими в світі, окрема людина перш за все запитає - а ти взагалі хоч щось в цьому шариш? Що ти зробила/зробив в спорті, авторемонтному бізнесі, в освіті, програмуванні? Ресурси для виведення галузі на вершини світового ринку у тебе є? Гроші, кадри, план робіт? Ах, ти нічого в цьому не розумієш, плану робіт, фінансування та кадрів не маєш?! То якого х… ти мене тут лікуєш, тріпло паскудне? І - з якою метою?! Хочеш очолити та вкрасти! ГЕТЬ! ГЕТЬ!! ГЕТЬ!!!
То з якого переляку вся країна повірила, що якийсь жалюгідний колгоспний бухгалтер, двічі несудимий зек чи якась брехлива до мозку кісток барижниця-торгівка фейсом та відеопорнухою хоч щось розуміють в державних справах?! Які підстави дали всі ці люди підозрювати їх в схильності хоч до чогось, крім мародерства?! Так отож!
Цю країну наразі треба довго, довго лікувати, виправляти системні, фундаментальні помилки, кумуляція яких і дала в підсумку настільки приголомшливий “кризовий” ефект. Країна перебуває в стані, в порівнянні з яким моя “спортивна форма” через 7 тижнів після останніх пологів - це просто зразок здоров’я та краси.
Для того, аби наша країна повернулася на шлях нормального розвитку, треба знову починати все спочатку та робити все те, що не було зроблено в 90-ті. З самого початку. З нуля. А інколи - навіть з від’ємної точки. Потрібно будувати фундамент, якого не дуже-то й видно, але без якого будувати все інше - це просто бездарно профукувати ресурси. Цей фундамент складається з декількох обов’язкових компонентів:
1. ФОРМАЛІЗАЦІЯ!!! - тобто повна кадастрізація всіх земель та всього майна зі створенням відкритих реєстрів всієї власності.
2. Публічного декларування майна та доходів всіма, хто живе за рахунок бюджету.
3. Зміна виборчої системи на модель з умовною назвою “відкриті списки”.
Пам’ятайте - реформа місцевого самоврядування та судова реформа є лише похідними від ФОРМАЛІЗАЦІЇ.
Мене радує, що все більше людей нарешті починають це розуміти. Я щиро вірю, що Україна - не безнадійна, і навіть поточні керманичі не змогли добити її остаточно. Але лише від кожного з нас окремо і від всіх разом залежить, что зможемо ми знайти в собі сили та ПОЧАТИ ВСЕ СПОЧАТКУ.

З Новим Роком!

Форум » Політика, економіка, історія та релігія » Місце економічної кризи в житті кожного з нас » ....криза-не бійтеся
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Логін:
Пароль:
Нові фото

Курс валют:

Огляд преси: