Сайт Бучацького коледжу Пдату - Бібліотека коледжу
Вітаю Вас ГістьНеділя, 04.12.2016, 15:09


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Бібліотека коледжу

 ПРАЦІВНИКИ БІБЛІОТЕКИ:

Гайдукова Оксана Володимирівна   
Зав.бібліотекою
Будна Галина Петрівна
Бібліограф

 

БІБЛІОТЕКА ПРАЦЮЄ:

Абонемент і читальний зал :    8.30-19.00

Видавничий центр:                 9.00-17.00  

 

        Бібліотека сьогодні – центр освітнього, культурного і духовного розвитку нашого навчального закладу.Вся інформаційно-масова робота бібліотеки  пов’язана з навчально-виховним процесом коледжу і проблемами національної культури, традиціями та обрядами, актуальними  подіями, знаменними і пам’ятними датами.

Довідково-пошуковий апарат нашої бібліотеки складають: абетковий та систематичний каталоги, систематична картотека газетно-журнальних статей,  крєзнавча картотека, картотека забезпеченості підручниками, тематичні картотеки.

        
    Бібліотечний фонд коледжу почав формуватися з 1940 року. Та всі відомості про це були знищені в період Другої світової війни. З 1944 року, з відновленням навчання,  розпочалась і робота  бібліотеки. Протягом тривалого часу вона знаходилась в пристосованих приміщеннях с. Язлівці та м. Бучача. Лише з 1976 року, коли начальний заклад був переведений у спеціально побудоване приміщення, бібліотека зайняла ліве крило першого поверху  будівлі.

 

До послуг користувачів абонемент, просторий читальний зал на 110 місць, книгосховище і видавничий центр. 

В читальному залі бібліотеки є комп’ютери під’єднані до мережі ІНТЕРНЕТ і локальної мережі навчального закладу. Така послуга надається безплатно.

Книжковий фонд  бібіліотеки становить 72548 тис. примірників книг.

Щороку бібліотека виписує 30 назв періодичних видань.

Працівники бібліотеки здійснюють інформаційну допомогу у проведенні культурно-масових заходів, виховних годин, семінарів, тижнів циклових комісій.

Основним джерелом комплектування нашої бібліотеки є навчально-методичний центр Міністерства аграрної політики України; Тернопільське обласне підприємство по торгівлі Міністерства освіти і науки України;

ТОВ «Центр учбової літератури»; організація товариства „Знання”; видавництва: „Ліра – К”, „Юрінком – Інтер’’.

У бібліотечному середовищі з’явилась можливість  віддаленого доступу до повнотекстових баз даних, електронної доставки документів, використання у роботі інтернет-ресурсів. Ці завдання, частково, вирішує видавничий центр, як структурний підрозділ бібліотеки.

 

 ПРАЦІВНИКИ ВИДАВНИЧОГО ЦЕНТРУ  

Стефанюк Марія Юріївна - завідуюча видавничого центру

Шевчук Оксана Степанівна - фахівець видавничого центру

Тут студенти можуть придбати окремі теми або лекції викладачів на паперових та електронних носіях. Для цих послуг є кольоровий і чорно-білий принтери, ксерокси, апарати для переплетення і зшивання брошур.  Викладачі коледжу мають змогу видрукувати свої методичні матеріали та щомісячні газети циклових комісій: « Ескулап», « Рідне слово», « Аграрний вісник». Послуги видавничого центру платні.

Взагалі, значна частина документів коледжу опрацьовується у видавничому центрі.    

Застосування комп’ютерної техніки  в  діяльності видавничого центру бібліотеки  не тільки істотно прискорює і підвищує якісний рівень обслуговування та відкриває користувачеві цілий спектр нових, раніше недосяжних можливостей, а й перетворює та видозмінює весь сервісний комплекс.

 

ПЕРЕЛІК ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ:

Газети:

Журнали:

Аграрний тиждень.
Б'юджетна бухгалтерія.
Ветеринарна газета.
Вільне життя.
Все про бухгалтерський облік.
Голос України.
Добрий господар.
Експрес.
Зелена планета.
Нова доба.
Освіта України.
Праця і зарплата.
Урядовий кур'єр
Біологія. Хімія.  Шкільний світ .
Баланс – Бю'джет.
Ветеринарна практика.
Декоративное садоводство.
Економіка АПК.
Землевпорядний вісник.
Інформаційний збірник Міносвіти.
Карантин і захист рослин.
Насінництво.
Охорона праці.
Пропозиція.
Тваринництво сьогодні.
Українська мова і література в школі.
Фізичне виховання в школі.
Цветы и газоны.
Шкільна бібліотека

 

Вечір поезії 

 

Фотоальбом   Сценарій 

У четвер, 21 березня в читальному залі коледжу відбувся святковий літературний вечір «Безсмертний дотик до душі» (Л. Костенко), підготований викладачем української мови та літератури Шевчук О.С. та присвячений Міжнародному дню поезії. На який був запрошений керівник всеукраїнського об’єднання «Правозахист», викладач, кандидат юридичних наук, доцент, народний депутат України 5-го скликання, поет і пісняр - Василь Степанович Богачук. Людина, яка вражає своїм багатогранним талантом, різного роду діяльністю, а коли знаходить час для відпочинку душі, творить довершену мелодію слів.

 Щирою задушевністю, ліричністю і трепетним хвилюванням був пройнятий цей вечір-зустріч, адже підготовлений та інсценізований за творчістю автора збірки віршів «Дякую за все», яка була видана напередодні у видавничому центрі коледжу та презентувалась під час заходу. Студенти підготували вірші на патріотичну тематику, інсценізували вечір закоханих , торкнулися болючої теми емігрантської долі жінки-заробітчанки, а також щиро подякували своїм матерям за все, що вони дали їм у цім світі.

Віримо, що святкування Міжнародного дня поезії стане традицією в нашому закладі, адже закладено фундаментальну основу, а в майбутньому вийде на вищий рівень з метою заохочення молоді до поетичної творчості.

Всі, хто цікавиться поезією, можуть придбати збірку віршів Василя Степановича Богачука у нашому видавничому центрі. Сподіваємось, що це видання складе приємність шанувальникам поетичного слова та  поціновувачам таланту автора.  

А також Ви маєте змогу насолодитися його пісенною творчістю, поповнивши свою музичну колекцію диском "Батькова криниця" з піснями Павла Доскоча на слова Василя Богачука.

 Збірка була видана напередодні у видавничому центрі коледжу та презентувалась під час заходу. Студенти підготували вірші на патріотичну тематику, інсценізували вечір закоханих торкнулися болючої теми емігрантської долі жінки-заробітчанки, а також щиро подякували своїм матерям за все, що вони дали їм у цім світі.

Віримо, що святкування Міжнародного дня поезії стане традицією в нашому закладі, адже закладено фундаментальну основу, а в майбутньому вийде на вищий рівень з метою заохочення молоді до поетичної творчості.

 

"Самовладець Руської землі..."

 
В читальній залі бібліотеки коледжу відбулася година історичної пам’яті  "Самовладець Руської землі..."  присвячена 1035-річчю від дня народження Ярослава Мудрого.
 
Навіть серед найвизначніших діячів давньоруської історії помітно вирізняється велична постать Ярослава Мудрого, при якому Русь досягла найвищого рівня могутності, здобула авторитет у середньовічному світі. 
 
Це був видатний державний діяч і полководець, книголюб і будівничий, мудрець і філософ.
 
Щоб більше дізнатися про Київську Русь, Ярослава Мудрого була проведена година  історичної пам’яті.
 
Виховний захід провели: Гайдукова Оксана Володимирівна - завідуюча бібліотекою, та бібліотекар Будна Галина Петрівна. 
 
Слухачами були групи: ТЗ-11, БО-11.
 
 
 

 «Премудросте земна, бібліотеко! Віват тобі, хранителько свята!»

Фотоальбом  Сценарій     Презентація 

  У приміщенні читальної зали, викладач Зарівна О. М. та студенти групи П-41, провели інформаційну годину «Премудросте земна, бібліотеко! Віват тобі, хранителько свята!», присвячену Всеукраїнському дню бібліотеки, який відзначають 30 вересня. 

    Сценарій та презентацію підготували працівники: Гайдукова О. В., Будна Г. П.

 

«Ідуть віки, похмурі і суворі, Та сяють нам твої діла, як зорі…»

Фотоальбом      Сценарій       Презентація

В читальному залі бібліотеки, група БО-11, куратор Іваськів М. І. та працівники бібліотеки провели годину історичної пам’яті «Ідуть віки, похмурі і суворі, Та сяють нам твої діла, як зорі…», присвячену 1025 - літтю Хрещення Русі та київському  князю Володимиру Великому – Хрестителю, просвітителю і ревному апостолу християнської віри.    

«Рідна  мова чиста, як  роса»

 

Фотоальбом

 В читальному залі бібліотеки Бучацького коледжу Подільського ДАТУ відбулася відкрита виховна година «Рідна  мова чиста, як роса», присвячена Дню української писемності і мови, яку підготувала група БО-31 та студенти груп П-41, П-42, М-31під керівництвом викладача української мови та літератури Шевчук Оксани Степанівни. 

 

 

Художній колаж 

Фотоальбом    Сценарій     Презентація   

В приміщенні читального залу бібліотеки, група М-21, під керівництвом куратора Короленко Л.П., провели художній колаж «Малярство – це німа поезія, а поезія - промовисте малярство», присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.Сценарій підготували працівники бібліотеки.

135-річниця від дня народження Юрьєва Василя Яковича

    

    Фотоальбом

   В читальному залі  бібліотеки коледжу студенти групи ТА-11, ТА-32, М-21, під керівництвом куратора  Маценької  Наталії  Василівни, за сценарієм працівників бібліотеки,  провели інформаційну годину, присвячену 135-річчю від дня народження видатного генетика і селекціонера Юрьєва Василя Яковича.

 

Можливо, книжка змінить власний вид,
Сторінки не стиратимуться вічно.
Та поки на Землі живе наш людський рід,
То й книжка буде жити - це логічно.

Фотоальбом

В актовій залі пройшла виховна година «Книги - це колодязь живильної роси для всього народу» присвячена дню бібліотек, яку провели студенти коледжу, а підготували: викладач М. Ю. Стефанюк, та працівники бібліотеки і художні керівники. Всі бажаючі дізналися про історію виникнення і перетворення книги від найдавніших часів до сьогодення.

 

Полин Чорнобиля гірчить і досі

 

28 квітня 2015 року студенти групи ТА-41 під керівництвом куратора Ковальчук Г.Р. в читальному залі коледжу провели годину екології «Полин Чорнобиля гірчить і досі».

Сценарій і відеоматеріали заходу підготували працівники бібліотеки.

 

Хай козацька мудрість воскреса щоднини…

Фотоальбом

30 квітня 2015 року відбулася година історії «Хай козацька мудрість воскреса щоднини…», яку провели студенти групи E-11 під керівництвом куратора Соломон С.Й.

Сценарій і відеоматеріали заходу підготували працівники бібліотеки.

 

Людина, що йшла на поклик Божий…

Фотоальбом

26 листопада 2015 р. відбулась виховна година «Людина, що йшла на поклик Божий…»  присвячена 150 - річчю від дня народження Андрея Шептицького - предстоятеля Української Греко-католицької церкви, митрополита Галицького та Архієпископа Львівського, мецената, дипломата, боголова, богослава, реформатора церкви, економіста, який працював задля єдності «Христової Церкви» і мріяв про українську незалежну державу, наділену християнською душею.

Цей захід провели студенти груп БО-21, БО-31, М-21, М-31, ТА-21, ТВ-21, В-31, ТА-22, Д-11 під керівництвом викладача Каліки Н. І.

Сценарій, презентацію та  відеоматеріали підготувала завідуюча бібліотекою Гайдукова О. В.

 

КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ І ПАМ’ЯТНИХ ДАТ 2016 РОКУ

Кожного року ми відзначаємо

2016 рік в Україні:

2016 рік проголошено Організацією Об’єднаних Націй:

Міжнародним роком зернобобових

Відзначається відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/68/231 від 20.12.2013 р.

 

Міжнародним роком верблюдових

Відзначається відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/C.2/69/L.41 від 07.11.2014 р.

 

Десятиріччя, проголошені ООН:

2015–2024 рр. – Міжнародне десятиріччя осіб африканського походження

Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/68/237 від 23.12.2013 р.

2014–2024 рр. – Десятиріччя стійкої енергетики для всіх

Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/67/215 від 21.12.2012 р.

2011–2020 рр. – Десятиріччя біорізноманіття Організації Об'єднаних Націй

Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/65/161 від 20.12.2010 р.

2011–2020 рр. – Третє Міжнародне десятиріччя за викоренення колоніалізму

Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/65/119 від 10.12.2010 р.

 

В Україні 2016 рік проголошено 

Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

Відзначається відповідно до Указу Президента України «Про заходи у зв'язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» № 702/2015 від 14.12.2015р.

Роком англійської мови в Україні

Відзначається відповідно до Указу Президента України № 641/2015 від 16.11.2015р.

 

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100