Вітаю Вас ГістьСубота, 05.12.2020, 08:10


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Бібліотека коледжу

   Бібліотека сьогодні – центр освітнього, культурного і духовного розвитку нашого навчального закладу. Вся інформаційно-масова робота бібліотеки  пов’язана з навчально-виховним процесом коледжу і проблемами національної культури, традиціями та обрядами, актуальними  подіями, знаменними і пам’ятними датами.

Довідково-пошуковий апарат нашої бібліотеки складають: абетковий та систематичний каталоги, систематична картотека газетно-журнальних статей,  крєзнавча картотека, картотека забезпеченості підручниками, тематичні картотеки.

Бібліотечний фонд коледжу почав формуватися з 1940 року. Та всі матеріали про це були знищені в період Другої світової війни. З 1944 року, з відновленням навчання,  розпочалась і робота  бібліотеки. Протягом тривалого часу вона знаходилась в пристосованих приміщеннях с. Язлівці та м. Бучача. Лише з 1976 року, коли навчальний заклад був переведений у спеціально побудоване приміщення, бібліотека зайняла ліве крило першого поверху  будівлі.

До послуг користувачів абонемент, просторий читальний зал на 110 місць, книгосховище і видавничий центр. 

В читальному залі бібліотеки є комп’ютери під’єднані до мережі ІНТЕРНЕТ і локальної мережі навчального закладу. Така послуга надається безплатно.

Книжковий фонд  бібіліотеки становить 72548 тис. примірників книг.

Щороку бібліотека виписує 16 назв періодичних видань.

Працівники бібліотеки здійснюють інформаційну допомогу у проведенні культурно-масових заходів, виховних годин, семінарів, тижнів циклових комісій.

Основним джерелом комплектування нашої бібліотеки є навчально-методичний центр Міністерства аграрної політики України; Тернопільське обласне підприємство по торгівлі Міністерства освіти і науки України; ТОВ «Центр учбової літератури».

Працівниками бібліотеки створена повнотекстова база підручників, посібників, лекцій викладачів із усіх предметів. Інформація розміщена на сайті коледжу у розділі "Бібліотека". Зявилась можливість електронної доставки документів, використання у роботі інтернет-ресурсів. Ці завдання, частково, вирішує видавничий центр, як структурний підрозділ бібліотеки.

 

Тут студенти можуть придбати окремі теми або лекції викладачів на паперових та електронних носіях та роздрукувати всі необхідні для навчання матеріали. Для цих послуг є кольоровий і чорно-білий принтери, ксерокси, апарати для переплетення і зшивання брошур.  Викладачі коледжу мають змогу видрукувати свої методичні матеріали та щомісячні газети циклових комісій: «Ескулап», «Рідне слово», «Аграрний вісник». Послуги видавничого центру платні.

Взагалі, значна частина документів коледжу опрацьовується у видавничому центрі.    

Застосування комп’ютерної техніки  в  діяльності видавничого центру бібліотеки  не тільки істотно прискорює і підвищує якісний рівень обслуговування та відкриває користувачеві цілий спектр нових, раніше недосяжних можливостей, а й перетворює та видозмінює весь сервісний комплекс бібліотеки.

 

ПЕРЕЛІК ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ:

Газети:

Журнали:

Аграрний тиждень.
Б'юджетна бухгалтерія.

Баланс-Бюджет 
Ветеринарна газета.
Вільне життя.
Рецепти господині
Експрес 
Зелена планета.
Нова доба.
Освіта України.
Свобода 

Декоративное садоводство.
Землевпорядний вісник.
Охорона праці.
Пропозиція.

Цветы и газоны

Віртуальна книжкова виставка

Віртуальна виставка періодичних видань

Календар знаменних і памятних дат травня

Календар знаменних і пам’ятних дат квітня

Календар знаменних і пам’ятних дат березня

 

Презентація виставка до знаменних і пам’ятних дат

Свята та памятні дні в Україні

 

 

Книжкові виставки до знаменних і пам’ятних дат на жовтень 2020рік

Фотоальбом

 

Калейдоскоп знаменних дат на 2019 рік

ООН оголосило:
2019 – Міжнародним роком помірності;
2019 – Міжнародним роком корінних народів;
2019 – Міжнародним роком періодичної системи Менделєєва;
2011–2020 рр. – Десятиріччям дій із забезпечення безпеки дорожнього руху;
2011-2020 рр. – Десятиріччям біорізноманітності;
2013–2022 рр. – Міжнародним десятиріччям зближення культур;
2014–2023 рр. – Десятиріччям стійкої енергетики для всіх;
2016–2025 рр. – Десятиріччям дій Організації Об’єднаних Націй з проблем харчування.


ЄС оголосив:
м. Осло (Норвегія) – «зеленою» столицею Європи;
м. Матера (Італія) і м. Пловдив (Болгарія) – культурними столицями Європи;
м. Нови Сад (Сербія) – молодіжною столицею Європи


ЮНЕСКО оголосило:
м. Шарджа (ОАЕ) – Всесвітньою столицею книги – 2019

Президент України оголосив:
2019 – Роком Китаю в Україні
2018–2027 рр. – Десятиріччям української мови.

 

Виставка «Україна гідна свободи»

21 листопада,  згідно Указу Президента, відзначають День Гідності та Свободи. Цій даті присвячена виставка «Україна гідна свободи».

 

Година інформації «Книга  джерело мудрості»

Фотоальбом

18 грудня 2019 р., в читальній залі коледжу,  працівники бібліотеки та студенти групи ТВ-11 (Глинська Мар’яна, Штоник Ірина, Івасів Марія) провели годину інформації «Книга  джерело мудрості».

 

 

Вечір поезії 

Фотоальбом   Сценарій 

В читальному залі коледжу відбувся святковий літературний вечір «Безсмертний дотик до душі» (Л. Костенко), підготований викладачем української мови та літератури Шевчук О.С. та присвячений Міжнародному дню поезії. На який був запрошений керівник всеукраїнського об’єднання «Правозахист», викладач, кандидат юридичних наук, доцент, народний депутат України 5-го скликання, поет і пісняр - Василь Степанович Богачук. Людина, яка вражає своїм багатогранним талантом, різного роду діяльністю, а коли знаходить час для відпочинку душі, творить довершену мелодію слів.

Щирою задушевністю, ліричністю і трепетним хвилюванням був пройнятий цей вечір-зустріч, адже підготовлений та інсценізований за творчістю автора збірки віршів «Дякую за все», яка була видана напередодні у видавничому центрі коледжу та презентувалась під час заходу. Студенти підготували вірші на патріотичну тематику, інсценізували вечір закоханих , торкнулися болючої теми емігрантської долі жінки-заробітчанки, а також щиро подякували своїм матерям за все, що вони дали їм у цім світі.

Віримо, що святкування Міжнародного дня поезії стане традицією в нашому закладі, адже закладено фундаментальну основу, а в майбутньому вийде на вищий рівень з метою заохочення молоді до поетичної творчості.

Всі, хто цікавиться поезією, можуть придбати збірку віршів Василя Степановича Богачука у нашому видавничому центрі. Сподіваємось, що це видання складе приємність шанувальникам поетичного слова та  поціновувачам таланту автора.  

А також Ви маєте змогу насолодитися його пісенною творчістю, поповнивши свою музичну колекцію диском "Батькова криниця" з піснями Павла Доскоча на слова Василя Богачука.

 Збірка була видана напередодні у видавничому центрі коледжу та презентувалась під час заходу. Студенти підготували вірші на патріотичну тематику, інсценізували вечір закоханих торкнулися болючої теми емігрантської долі жінки-заробітчанки, а також щиро подякували своїм матерям за все, що вони дали їм у цім світі.

Віримо, що святкування Міжнародного дня поезії стане традицією в нашому закладі, адже закладено фундаментальну основу, а в майбутньому вийде на вищий рівень з метою заохочення молоді до поетичної творчості.

 

"Самовладець Руської землі..."

В читальній залі бібліотеки коледжу відбулася година історичної пам’яті "Самовладець Руської землі..." присвячена 1035-річчю від дня народження Ярослава Мудрого.
Навіть серед найвизначніших діячів давньоруської історії помітно вирізняється велична постать Ярослава Мудрого, при якому Русь досягла найвищого рівня могутності, здобула авторитет у середньовічному світі. 
 
Це був видатний державний діяч і полководець, книголюб і будівничий, мудрець і філософ.
 
Щоб більше дізнатися про Київську Русь, Ярослава Мудрого була проведена година  історичної пам’яті.
 
Виховний захід провели: Гайдукова Оксана Володимирівна - завідуюча бібліотекою, та бібліотекар Будна Галина Петрівна. 
 
 
 «Ідуть віки, похмурі і суворі, Та сяють нам твої діла, як зорі…»

Фотоальбом      Сценарій       Презентація

В читальному залі бібліотеки, група БО-11, куратор Іваськів М. І. та працівники бібліотеки провели годину історичної пам’яті «Ідуть віки, похмурі і суворі, Та сяють нам твої діла, як зорі…», присвячену 1025 - літтю Хрещення Русі та київському  князю Володимиру Великому – Хрестителю, просвітителю і ревному апостолу християнської віри.    

 

Художній колаж 

Фотоальбом    Сценарій     Презентація   

В приміщенні читального залу бібліотеки, група М-21, під керівництвом куратора Короленко Л.П., провели художній колаж «Малярство – це німа поезія, а поезія - промовисте малярство», присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.Сценарій підготували працівники бібліотеки.

 

135-річниця від дня народження Юрьєва Василя Яковича

    

    Фотоальбом

   В читальному залі  бібліотеки коледжу студенти групи ТА-11, ТА-32, М-21, під керівництвом куратора  Маценької  Наталії  Василівни, за сценарієм працівників бібліотеки,  провели інформаційну годину, присвячену 135-річчю від дня народження видатного генетика і селекціонера Юрьєва Василя Яковича.

 

 

Полин Чорнобиля гірчить і досі

 

Студенти групи ТА-41 під керівництвом куратора Ковальчук Г.Р. в читальному залі коледжу провели годину екології «Полин Чорнобиля гірчить і досі».

Сценарій і відеоматеріали заходу підготували працівники бібліотеки.

 

Хай козацька мудрість воскреса щоднини…

Фотоальбом

Відбулася година історії «Хай козацька мудрість воскреса щоднини…», яку провели студенти групи E-11 під керівництвом куратора Соломон С.Й.

Сценарій і відеоматеріали заходу підготували працівники бібліотеки.

 

Людина, що йшла на поклик Божий…

Фотоальбом

В читальному залі коледжу відбулась виховна година «Людина, що йшла на поклик Божий…»  присвячена 150 - річчю від дня народження Андрея Шептицького - предстоятеля Української Греко-католицької церкви, митрополита Галицького та Архієпископа Львівського, мецената, дипломата, боголова, богослава, реформатора церкви, економіста, який працював задля єдності «Христової Церкви» і мріяв про українську незалежну державу, наділену християнською душею.

Цей захід провели студенти груп БО-21, БО-31, М-21, М-31, ТА-21, ТВ-21, В-31, ТА-22, Д-11 під керівництвом викладача Каліки Н. І.

Сценарій, презентацію та  відеоматеріали підготувала завідуюча бібліотекою Гайдукова О. В.

 

 

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Грудень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100