Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 05.03.2021, 00:25


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Циклова комісія суспільно-філологічних дисциплін

Склад циклової комісіії:

Циклова комісія суспільних дисциплін – структурний навчально-методичний підрозділ, що проводить виховну, навчальну та методичну роботу з однієї або кількох споріднених навчальних дисциплін ( Із Закону України "Про вищу освіту").

  Зміст роботи циклової комісії суспільних дисциплін визначається з урахуванням загальної методичної проблеми та конкретних завдань, що стоять перед коледжем, і здійснюється за такими напрямами:
 • забезпечення виконання навчальних планів і навчальних програм дисциплін;
 • розгляд та обговорення планів роботи циклової комісії, робочих навчальних програм з дисциплін, планів роботи навчальних кабінетів, клубів за інтересами, предметних гуртків;
 • розробка, обговорення та затвердження  комплексів навчально-методичного забезпечення дисциплін;
 • своєчасне внесення змін і доповнень до робочих навчальних програм дисциплін;
 • розробка та впровадження в навчальний процес заходів, спрямованих на забезпечення якісної підготовки фахівців і чіткої організації навчального процесу;
Заняття з англійської мови. Викладач Осадца О.С.
 • розробка методик викладання навчальних дисциплін циклової комісії, проведення лекційних, практичних, лабораторних, семінарських занять, педагогічної практики,  написання курсових робіт;
 • розробка і впровадження в дію заходів з питань удосконалення практичної підготовки студентів, вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи викладачів, надання допомоги новопризначеним викладачам в оволодінні педагогічною майстерністю;
 • розробка методик застосування комп'ютерних та інших сучасних технологій у навчальному процесі;
 • розгляд й обговорення навчально-методичних посібників, навчальних програм дисциплін, методичних розробок, статей,  підготовлених викладачами комісії, складання на них відгуків, рецензій;
 • підготовка, розгляд й обговорення матеріалів для проведення вступних, семестрових екзаменів, заліків і державної атестації студентів, тематики курсових робіт та іншої документації для контролю знань студентів;
 • контроль та аналіз знань і вмінь, дотримання критеріїв їх оцінки;
 • керівництво науково-дослідницькою роботою студентів;
Використання мультимедійних засобів на заняттях.
 • організація самостійної та індивідуальної роботи студентів;
 • організація та проведення декад педагогічної майстерності, семінарів-практикумів, науково-практичних конференцій, олімпіад, вікторин, конкурсів, виставок творчих робіт студентів тощо;
 • організація індивідуальної роботи з обдарованими студентами;
 • проведення профорієнтаційної роботи;
 • сприяння працевлаштуванню випускників та зв'язок з ними;
 • організація підвищення кваліфікації викладачів;
 • участь викладачів у професійних конкурсах;
Відкрите заняття гуртка з іноземної мови. Викладач Козоріз Г.С.
 • участь у виховній роботі студентів;
 • рейтингова оцінка роботи викладача;
 • звіт про роботу циклової комісії та пропозиції щодо удосконалення навчального і виховного процесів.
Виховна година до річниці народження Шевченка. Викладач Борчук Л.Й.
 
Шевченківські дні. Викладач Борчук Л.Й.
 
 
 
Впродовж поточного навчального семестру викладачами гуманітарних дисциплін проведено наступні відкриті виховні заходи:
 
Викладач Чип Р.Я. – Відкрита виховна година «Вирвані з коренем» присвячена річниці примусового переселення українців 
 
Заняття з історії. Викладач Чип Р.Я.
 
Викладач Ліщинська Г.М. – відкрита інформаційна година присвячена річниці створення Чортомлицької січі (жовтень).
Викладач Побуринний Р.З. – Відкрита виховна година до річниці створення УПА із запрошенням ветеранів визвольних змагань(14 жовтня).
Викладач Шляхтовська Л.Й. –  конкурс ім. П. Яцика в рамках проведення дня української писемності та мови.
 
Заняття з української мови. Викладач Шляхтовська Л.Й.
 
  Викладачі Осадца О.С., Козоріз Г.М. – в рамках проведення обласного методичного об’єднання викладачів іноземних мов відкрите засідання гуртка на тему  «Культура України» (29 листопада).
  Петрашик В.Й. – презентація квартального номера (англомовної) газети (листопад).
Викладачі фізичного виховання: турнір з міні футболу, легкоатлетичний крос між групами нового набору (вересень-жовтень).
 
Заняття з української літератури
 
Відкрите заняття з української мови.
 
Інсценування на уроці української літератури.
 
 
 
Виховна година на тему: «Нам треба Твого голосу, Тарасе !»

Фотоальбом

5 березня 2020 року в читальній залі Бучацького коледжу Подільського ДАТУ відбулася виховна година на тему: «Нам треба Твого голосу, Тарасе !», присвячена 206 - ій річниці від дня народження великого генія України, людини світлого розуму, чистих помислів і трагічної долі – Тараса Григоровича Шевченка.

Захід підготували викладачі української мови та літератури: Шляхтовська Леся Йосипівна, Шевчук Оксана Степанівна, Борчук Людмила Йосипівна. У ньому взяли участь студенти коледжу: Пеньонжик Ольга, Костишин Максим, Скобляк Марія, Білик Марія, Андреїв Юлія, Пристойко Христина. 

 
 
 
Обласне методичне  об’єднання викладачів української мови і літератури

Фотоальбом

28 лютого 2019 р., в Бучацькому коледжі  відбулося обласне методичне  об’єднання викладачів української мови і літератури , в якому взяли участь понад тридцять  викладачів з 18–ти навчальних закладів I-II рівнів акредитації Тернопільської області. Голова методичного б’єднання Бойчук Тетяна Василівна провела науково-практичний семінар на тему: «Особливості навчання покоління Z на заняттях української філології». Також викладачам провели пізнавальну екскурсію «Історії й загадки Бучача – казкового містечка з країв Галичини». А після обіду гості мали змогу переглянути святковий концерт «З Україною в серці», який підготували студенти та художні керівники коледжу.

Олімпіада  з української мови

Фотоальбом

28 лютого 2019 р., в Бучацькому коледжі    був проведений II (обласний ) етап IX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Дякуємо всім студентам за активну участь.

Вітаємо переможців!

I-місце - студентка Чортківського державного медичного коледжу Нич Тамара (викладач Гуменюк Галина Несторівна)

II-місце - студентка Приватного вищого навчального  закладу «Медичний коледж» м. Тернополя (викладач Химчук Любов Львівна)

II-місце - студент ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі»  м. Тернополя Сірський  Святослав Павлович (викладач Бобровська Тетяна Анатоліївна)

III-місце -  студентка Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Недошитко Ангеліна Андріївна (викладач Бойчук Тетяна Василівна)

III-місце - студентка Галицького коледжу ім. В.Чорновола Зозуляк Софія Любомирівна(викладач Безкоровайна Марія Любомирівна)

III-місце  - студентка Бучацького коледжу Подільського ДАТУ Якубовська Анна Андріївна (викладач Шляхтовська Олександра Йосипівна)

Нових Вам перемог !

 
Заняття з іноземної мови

Заняття з англійської мови на тему "Tiaras Shevchenko and Robert Burns are great poets" у групі А-11 проводить викладач Осадца О.С.

Заняття з іноземної мови

"Save Your Planet" Заняття англійської мови у групі ТВ-11 проводить викладач Мельник О.М.

Заняття з іноземної мови

Фотоальбом

Заняття з іноземної мови викладача Зазулі Л. М. група В-11

 

Інформаційна година на тему: «Світова слава генія»

Фотоальбом

Ось уже понад два століття незгасним вогнем всеперемагаючого патріотизму палахкотить могутня і ніжна Шевченкова поезія. І незмінне слово великого Кобзаря надихає нас, українців, на героїчні діяння в ім’я рідної землі, на подвиги задля її блага.

Вшановуючи пам'ять подвижника української культури, 09.03.2017 року відбулася інформаційна година на тему: «Світова слава генія». Захід підготували та провели студенти груп ТЗ-11 , А-11 (куратори – Шляхтовська Л. Й., Борчук Л. Й.).

Ми з неприхованою повагою промовляємо ім’я нашого пророка, що став гордістю всього цивілізованого й культурного світу.    

«Шевченко – Пророк, Апостол правди»

 Презентація

Під такою назвою відбулася інформаційна  година, присвячена 200-ій річниці від дня народження Кобзаря.

Захід провели студенти груп ТА-31, ТА-11 (куратори – Шляхтовська Л. Й., Борчук Л. Й.)

Пошуково – дослідницька робота, презентація, які були використанні на інформаційній годині, засвідчили, що Шевченко – живий, він вічно з нами.

Студенти декламували поезії Кобзаря та вірші інших видатних  митців про нього.

На завершення прозвучав «Заповіт» Т. Шевченка.

          

Відкрите заняття – презентація 
на тему «Німеччина. Подорож містами».
 
Викладач  іноземних мов Джердж Л. В. провела відкрите заняття – презентацію на тему «Німеччина. Подорож містами». Під час заняття використовувались комп’ютерні технології .
Студенти групи ТА-32 підготували заочну екскурсію федеральними землями Німеччини. Мова ішла також про культуру ФРН, а саме про таких видатних особистостей, як  Вольфганга  Гете, Генріха  Гейне, Фрідріха Шиллєра, а також видатних композиторів Моцарта, Бетховена, Мендельсона.
На  занятті були присутні студенти та викладачі нашого коледжу. 

 

"Життя, як пісня, що не віддзвенить..."

Фотоальбом

В Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ відбувся вечір "Життя, як пісня, що не віддзвенить...", присвячений 65-ій річниці від дня народження Володимира Івасюка.

У заході, який підготували викладачі Борчук Л. Й. та Чип Р. Я., взяли участь студенти групи ТА-21.

В. Івасюк – один із основоположників української естрадної пісні. Коротким було його життя, але який вагомий внесок зробив митець у культурне надбання. Автор «Червоної рути» став пісенним символом  не лише Буковини – він прославив всю Україну.

 Рута не зів’яла. Тепер вона проросла в душах нового покоління любов’ю до пісень Володимира Івасюка. Його твори – то його молитва, то джерело любові. Припадаймо до нього, наповнюймо цілющою водою свої серця…

 

сторінка 1 2 
 

 

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100