Вітаю Вас ГістьЧетвер, 22.04.2021, 02:41


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

Відкрите заняття з англійської мови

Фотоальбом      Читати далі . . .

 

«Друкар книг, досі невиданих»

Читати далі . . 

 

Виховна година «Рідна мова чиста, як роса»

Фотоальбом

«Мова – то цілюще джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихай від спраги.

Століттями мова народу була тою повноводною річкою, яку ми називаємо поезією. Поетична грань живе у слові, і слово немислиме без неї, як немислима річка без води».

Такими словами була розпочата виховна година «Рідна мова чиста, як роса», яку підготували студенти Бучацького коледжу Подільського ДАТУ під керівництвом викладача української мови та літератури Борчук Людмили Йосипівни.

У даному заході звучали слова про рідну мову, її розвиток та ставлення; звернення до всіх українців берегти і примножувати багатства нашого найціннішого скарбу. 

 

Тематична інформаційна година

Тематична інформаційна година на тему: «Т. Г. Шевченко на Тернопільщині», яку підготували студенти групи ТЗ-11 (куратор Єремійчук Л. Я.)

Мета заходу: подати відомості про перебування Т. Г. Шевченка на Тернопільщині, удосконалювати навички «прочитання» художніх полотен, в яких Т. Г. Шевченко ділиться враженнями про Тернопільщину; зробити короткий огляд творів сучасних поетів Тернопільщини, присвячених Кобзареві; прищеплювати любов і повагу до Тараса Григоровича Шевченка, поглиблювати знання про історію рідного краю.

В даній інформаційній годині була використана презентація  «Т. Г. Шевченко на Тернопільщині»

Презентація Шевченко на Тернопільщині

 

«Я вибрала Долю собі сама …»

Фотоальбом

«Я вибрала Долю собі сама …» Під такою назвою 13 березня відбулася літературно-музична композиція, присвячена 85-літтю від дня народження Ліни Костенко, яку підготували викладач української мови та літератури Шляхтовська Л. Й. і студенти коледжу.

Учасники дійства поринули у нелегке, сповнене гоніння і переслідування, життя поетеси; відчинили двері у дивовижно яскравий світ художнього слова видатного українського митця.

Інсценуючи твори Ліни Василівни, декламуючи її вірші, студенти намагалися розкрити високі моральні засади творчості цієї жінки: людську гідність, надійність, чесність, мужність, стійкість…

Зворушили душі слухачів і пісні на слова геніальної поетеси, які не залишили байдужими нікого, бо розкривають одвічні питання життя.

Читаймо серцем твори Л. Костенко, пропускаймо їх крізь себе, і тоді пробудиться приспане відчуття правди, совісті, честі, людської гідності, прокинеться любов до всього сущого і душа зазвучить добром.  

 

«Світова слава генія»

Фотоальбом

Ім’я Тараса Григоровича Шевченка відоме не тільки кожному українцеві, його знають та шанують в усьому світі. Наш геніальний поет для багатьох народів є прикладом того, як треба любити свою Батьківщину й боротися за її щасливу долю.

У рамках відзначення 201 річниці з дня народження Великого Кобзаря 12 березня  був проведений усний журнал «Світова слава генія», який підготували студенти коледжу під керівництвом викладача української мови та літератури Борчук Людмили Йосипівни.

Усвідомити життєвий подвиг поета, з’ясувати основні віхи його творчості, виховувати у студентів патріотизм, громадянську свідомість та активну життєву позицію – такою була мета даного заходу. 

 

Інформаційна година

«Нам треба твого голосу, Тарасе!»

 

Т.Г.Шевченко – велика та невмируща слава українського народу. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в слові його все те, що таїлося в самій глибині серця. Із тим скарбом-словом свого найкращого сина-український народ і виходить до всіх людей землі.

І щоб глибше усвідомити ту велетенську роль, яку відіграла ця людина в житті нашого народу, 09.03.2016р. була проведена інформаційна година «Нам треба твого голосу, Тарасе!», яку підготували студенти коледжу під керівництвом викладача української мови та літератури Борчук Л.Й.

Учасники заходу переконалися ще раз у тому, що Шевченко – велетень, філософ, сіяч – сіяч розумного, доброго, вічного.

 

Літературно-музична композиція

«Так! Я буду крізь сльози сміятись!»

Фотоальбом

«Ні! Я жива! Я вічно буду жити! Я в серці маю те, що не вмирає!» Такими словами розпочалася літературно-музична композиція «Так! Я буду крізь сльози сміятись!», присвячена 145-ій річниці від дня народження геніальної  доньки українського народу Лесі Українки, яка відбулася 11.03.2016 р. Підготували захід студенти коледжу під керівництвом викладача української мови та літератури Шляхтовської Л.Й.

До глибини душі вразило глядачів це театральне дійство. Звучали невмирущі твори Лесі Українки (роль поетеси виконувала студентка групи ТВ-21 Людмила Дубінська),  які тривожать душі, будять розум,  надихають на благородні вчинки. Читці декламували неповторно прекрасну поезію митця,  котра вражає нас силою духу, щирістю, любов’ю до життя, до України, мужністю…  Линула пісня, яка передавала біль, страждання, ніжність людської душі . Нікого не залишили байдужими інсценівки творів легендарної поетеси.

Життя Лесі Українки – це подвиг, героїчна легенда, в якій поєдналися мужність, геніальність, вогонь і розум, пристрасна любов , відданість народові та Батьківщині.

Тож будемо і ми вчитися терпінню, вірі, любові і надії у нашої неповторної Лесі.

 

Виховна година  

«Свою Україну любіть…»

Фотоальбом

В актовій залі коледжу була проведена виховна година  «Свою Україну любіть…», присвячена Шевченківським дням. Захід підготували студенти під керівництвом викладача української мови та літератури Шевчук Оксани Степанівни.

 

Літературно-музична композиція. «Ні, Я жива! Я вічно буду жити!», присвячена 150-ій річниці

від дня народження Лесі Українки.

Фотоальбом

Пророк, поет – це голос народу. Він уславлює не себе, а передовсім націю, якій віддає вогонь свого серця і силу духу. Леся Українка офірувала свій талант поневоленому, зневаженому народові, щоб вивести з небуття ім’я України, додала їй слави й гідності. 

25 лютого 2021 року у приміщенні читальної зали Бучацького фахового коледжу Подільського ДАТУ відбулась, літературно-музична композиція. «Ні, Я жива! Я вічно буду жити!», присвячена 150-ій річниці від дня народження геніальної доньки українського народу Лесі Українки. Захід підготували викладачі української мови та літератури: Шляхтовська Л.Й., Шевчук О. С., Борчук Л. Й. У ньому взяли участь такі студенти: Кладочна Анастасія, Вонсяк Юлія, Капрян Надія (група Д-11), Попрвич Марія (група Е-11). Артистично зіграла роль Лесі Українки студентка групи БО-31 Пеньонжик Ольга.

Метою дійства було викликати почуття гордості за подвижника українського слова Лесю Українку, дати зрозуміти, що емоційне, потужне слово поетеси не старіє, воно долає час і сьогодні проникає в душі то як сонячний промінь, то як гостра блискавка.

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100