Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 26.02.2021, 11:12


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Циклова комісія ветеринарної медицини

"Медицина оберігає людину, 
ветеринарна медицина людство"
С. С. Є.всеєнко - 1884 р.

 

Робота циклової комісії ветеринарної медицини Бучацького колледжу Подільського ДАТУ спрямована на підготовку високо кваліфікованих спеціалістів ветеринарної медицини, від яких вимагається досконале володіння інноваційними технологіями вирощування сільськогосподарських тварин, їх утримання та лікування.

 

Засвоєнню знань з ветеринарної медицини, сприяє матеріально-технічна база кабінетів і лабораторій, забезпеченість навчально виробничою базою, а також високий рівень кваліфікації викладачів.

Викладачі циклової комісії ветеринарних дисциплін працюють над формуванням у студентів розуміння сучасних ветеринарних проблем та вмінням знаходити нестандартні шляхи їх вирішення.

Вся робота циклової комісії документально оформляється в журналі обліку роботи  за такими розділами:

·         склад циклової комісії;

·         план роботи;облік відвідування засідань членами комісії;

·         графік проведення відкритих занять;

·         графік написання методичних розробок;

·         методичні проблеми, над якими працюють викладачі комісії;

·         вивчення і впровадження передового педагогічного досвіду.

      Протягом навчального року цикловою комісією проводиться 10 засідань, на  яких розглядаються питання як теоретично, так і практичного характеру.

Навчальний процес по спеціальності № 5.11010101 «Ветеринарна медицина» здійснюють такі викладачі:

Тимчишин С. В. – завідувач ветеринарним відділенням, спеціаліст першої категорії.

Пастернак І. В. – магістр, викладач вищої категорії.

Семенків М. Ю., Конкевич О. Є. – викладачі – методисти.

Побуринна Л. Я., Лозінська У. Б., Джула Б. М.  – викладачі вищої категорії.

Крижановський Р. М., Морська Б. Б. – викладачі першої категорії.

Кравець О. Т. - викладач спеціаліст.

З 2008 року циклову комісію очолює викладач вищої категорії, відмінник освіти Джула Б.М.

  Викладачі циклової комісії співпрацюють з викладачами кафедр Подільського державного аграрно-технічного університету, Львівського національного університету ветеринарних технологій імені С. З. Гжицького.

     Під час проходження навчальної практики студенти відділу мають можливість закріпити теоретичні знання та набути практичних навиків з лікування і профілактики хвороб сільськогосподарських тварин та переробки продукції тваринництва на клініці та навчальній фермі господарства. На заняттях студенти проводять досліди, спостерігають за ростом і розвитком тварин, визначають результати економічної ефективності використання кормів.

     Цикловою комісією технологічних дисциплін за участю студентів та спеціалістів районного закладу ветеринарної медицини проведено науково-практичну конференцію на тему: «Ветеринарна медицина і сьогодення».

     Конференція організована з ініціативи голови циклової комісії Джули Б.М. та керівника управління ветеринарної медицини Гафтковича В.Я. 

     Мете проведення конференції: «Профілактика і боротьба із сказом тварин» і «Африканською чумою свиней».

Основні напрямки роботи та завдання циклової комісії:

 • забезпечення виконання навчальних планів і програм дисциплін;
 • розробка і обговорення комплексів навчально-методичного забезпечення дисциплін;
 • розробка методик викладання навчальних дисциплін циклової комісії, проведення лекційних, практичних, лабораторних, семінарських занять навчальної та технологічної практики курсових робіт;
 • підготовка, розгляд й обговорення екзаменаційних матеріалів для проведення семестрових екзаменів і державної підсумкової атестації студентів, тематики та змісту курсових робіт та іншої методичної документації для контролю знань студентів;
 • проведення педагогічних експериментів з питань педагогіки та методики викладання;
 • контроль та аналізи знань студентів і визначення єдиних критеріїв їх оцінки;
 • керівництво науковою роботою та технічною творчістю студентів;
 • організація самостійної та індивідуальної роботи студентів;
 • організація та проведення науково-практичних конференцій, олімпіад, вікторин, конкурсів, виставок творчих робіт студентів;
 • проведення профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштованню випускників і зв’язок з ними;
 • організація підвищення кваліфікації викладачів;

Під час проведення тижня циклової комісії в навчальному закладі було проведено такі заходи: виставка "Фіто - і ароматерапія і відкрита виховна година "Земні щедроти". Мета даного заходу – поглиблення знання студентів про цілющі властивості лікарських рослин, їх вживання та значення в житті людини; виховувати у дітей любов і бережливе ставлення до рослин, до природи.

 

  Виховна година "Земні щедроти" 

 Фотоальбом

 підготувала викладач фармакології Лозінська У. Б.

 

Виховний захід 

«Шануймо все, що зветься просто й коротко – природа»

Фотоальбом 

підготувала викладач  дисципліни: 

«Основи екології» Лозінська У. Б.

В цьому заході подано матеріал про проблеми охорони довкілля, взаємодії суспільства з природою, відновлення навколишнього середовища, розкрито красу природи, її неосяжний, розмаїтий, чарівний світ . . .  

Висвітленні питання та заходи, спрямовані на збереження та поліпшення навколишнього природного середовища, розумного використання ресурсів біосфери.

НЕХАЙ ЗЕМЛЯ КВІТУЄ ВСЮДИ!     

ПРИРОДУ ЗБЕРЕЖІМО, ЛЮДИ!

 

 

Відкрите заняття з фармакології

Фотоальбом

11 грудня 2013 року відбулося відкрите заняття з предмету «Фармакологія» у групі В-21. Заняття провела викладач спецдисциплін Лозінська У. Б.

Метою даного заняття було ознайомлення студентів із представниками групи тетрациклінів та групи левоміцетину.

Викладач дала детальну характеристику даної групи антибіотиків, з’ясувала механізм дії даних препаратів на різні форми збудників захворювань, а також студенти мали можливість вивчити конкретні дози антибіотиків для різних видів сільськогосподарських тварин.

 

 

 

Фотоальбом

 

16 грудня 2013 року в рамках циклової комісії ветеринарних дисциплін під керівництвом викладачів Побуринної Л. Я., Морської Б.Б., та Кравець О.Т. було проведено захід: Фіто – бар «Здоров’я»

Учасники цього заходу – члени гуртка «Зелена аптека» розповіли про ті лікарські рослини та їх цілющі властивості, які найбільш використовуються у медицині та у ветеринарії зокрема.

Студенти подали інформацію про важливість фітотерапії, яка є «життєвою силою», енергією для будь – якого живого організму.

 

Під кінець заходу гуртківці частували всіх бажаючих запашними напоями, приготовлених із лікарських трав, які власноруч зібрали.

Конкурс інтелектуальної  гри 

з анатомії та фізіології сільськогосподарських тварин «Нумо кмітливі»

Фотальбом

10 грудня  2014 року в Бучацькому  коледжі Подільського ДАТУ відбувся конкурс інтелектуальної  гри з анатомії та фізіології сільськогосподарських тварин «Нумо кмітливі» між студентами ІІ курсу (групами В-21 та В-22).

Команди взяли участь у конкурсах  «Представлення команд», «Розумова розминка», «Конкурс капітанів», «Домашнє завдання», «Конкурс ерудитів».

Учасники представили шлях до країни « Розумних», продемонстрували акторські здібності, збагатили свої знання з анатомії та фізіології сільськогосподарських тварин, вміло застосовували їх у конкретних ситуаціях.

Перше місце посіла команда DANGEROUS і була нагороджена грамотою в номінації «Найрозумніший» та цінним подарунком. Команда Фортуна грамотою та цінним подарунком в номінації «Найдружніша команда».

Багато приємних вражень та позитивних емоцій залишило це свято у душах гляда

 

  Тематична година  "Ліки навколо нас" 

Фотоальбом

8 грудня 2015 року в рамках циклової комісії ветеринарно-технолгічних дисциплін  була проведена тематична година «Ліки навколо нас», підготовлена викладачем  спецдисциплін Лозінською У. Б. Метою даного заходу було розповісти про роль фітотерапії у сучасній медицині.

 

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100