Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 05.03.2021, 03:39


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Циклова комісія геодезії та землеустрою

 

 

Практика – це одна з форм виробничого навчання студентів

Фотоальбом

Однією із основних складових фахової підготовки студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрійє саме практична підготовка.

Вона органічно входить у чітку систему фахової підготовки впродовж усього періоду навчання. Це викликано різними аспектами доступного доведення інформації до студентів з метою якісного її засвоєння.

Тому система реформування методичних прийомів організації навчального процесу всучасних умовах є актуальною і вкрай необхідною з огляду на раціональне вирішення проблеми впровадження прогресивних форм та методів навчання.

А відповідно і проведення навчальних та виробничих практик.

Практика – це одна з форм виробничого навчання студентів. Їй належить найважливіша роль в зближенні теоретичної підготовки з практичною діяльністю, в становленні фахівців, що мають не тільки знання, але й професійне уміння, початковий досвід. Тому для студентів вище згаданої спеціальності пріоритетним є практичне навчання.

 

Фотоальбом

Викладачем  землевпорядних дисциплін  Пендзей  Л. П. проведено відкрите заняття у групі  ТЗ-21 спеціальності 193 Геодезія та землеустрій.  Сьогодні актуальним є застосування електронних геодезичних приладів при проведенні робіт  із землеустрою, тому тема заняття була «Методи обчислення площ. Застосування  електронного планіметра PLANIX 7». Студенти ознайомились з технологією  та принципом роботи  обчислення площ електронним планіметром.

 

Всеукраїнський семінар-тренінг «Проблеми сучасного землеустрою»

Фотоальбом

Викладачі та студенти IV курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» взяли участь у Всеукраїнському семінарі-тренінгу «Проблеми сучасного землеустрою», який відбувся  на базі ВСП «Рівненський коледж НУБіП України».

Викладачі прийняли участь у майстер-класах та тренінгах. Розглядались питання щодо адаптації змісту землевпорядної освіти до потреб національної та світової економіки; робота з сервісами Google; створення  інтерактивного освітнього середовища; практичне застосування геодезичних приладів та прикладних програм в землеустрої.

Студенти взяли участь у конкурсі студентських наукових робіт щодо актуальних проблем землеустрою.

 

Конкурс «Кращий землевпорядник»

Фотоальбом

В Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ відбувся конкурс на знання землевпорядних дисциплін «Кращий землевпорядник» між студентами ІІІ і IV курсів із спеціальності «Геодезія та землеустрій», за  участю викладачів циклової комісії: Кавецької Л.Я., Пендзей Л.П., Єднака Б.В.

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100