Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 26.02.2021, 12:45


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Підвищення кваліфікації безробітних на курсах цільового призначення!

 

Під час навчання на курсах цільового призначення за направленням служби зайнятості безробітні мають змогу оперативно засвоїти окремі блоки додаткових професійних знань, вмінь, компетенцій в межах наявного кваліфікаційного рівня з урахуванням нових напрямів розвитку науки і техніки, оновлених чи нових методів господарювання й управління в умовах ринкових відносин, структурної чи технологічної перебудови виробництва. Слухачі поповнюють отримані в системі базового професійного навчання знання та вміння, в яких виникла термінова потреба, тому періодичність такого навчання не встановлюється і не передбачається підвищення кваліфікаційного рівня.

На курси цільового призначення направляються безробітні, які раніше здобули освіту або мають досвід роботи за певною професією (спеціальністю) та потребують подальшого професійного вдосконалення.

Професійне навчання проводиться в навчальному закладі за груповою формою (7-30 осіб) на підставі укладених з ними договорів.

Слухачі в процесі навчання вивчають переважно одиничне або декілька навчальних питань, тому тривалість підвищення кваліфікації встановлюється з урахуванням мети та складності навчальної програми терміном від 3 днів (20 годин) до 3 місяців (500 годин).

Робочий план і програма курсів цільового призначення розробляється навчальним закладом, на базі якого буде здійснюватися навчання та погоджується із замовником  кадрів. Навчальна програма визначає перелік тем та зміст навчального матеріалу, може передбачати теоретичне та практичне навчання

Ціль навчання – опанування певним видом професійної діяльності чи переліком робіт, окремою професійною функцією або професійною дією, вивчення нового обладнання, матеріалів, технологічних процесів тощо.

Зміст програми обов’язково є професійно орієнтованою, максимально наближеною та адаптованою до потреб конкретного виробництва, де в подальшому будуть працевлаштовані слухачі. Цілі навчання є конкретними, легкодоступними для досягнення, не допускається поєднання навчального матеріалу з різних напрямів діяльності або професій.

Форма підсумкового контролю – заняття (співбесіда, виконання конкретного завдання) визначаються робочими навчальними планами та програмами в установленому порядку. Після завершення курсів цільового призначення слухачі отримують посвідчення.

Під час навчання за безробітним зберігається виплата допомоги по безробіттю у розмірах і строки, що встановлені відповідно до законодавства.

Фінансування витрат щодо підвищення кваліфікації безробітних на курсах цільового призначення, проживання та проїзд до місця розташування навчального закладу і у зворотному напрямку транспортом загального користування здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Підвищення кваліфікації безробітних на курсах цільового призначення здійснюється за професіями (спеціальностями) та напрямами:

1. Безпечне ведення робіт по догляду за лікарськими  рослинами.

2. Безпечне ведення робіт по обробітку ґрунту.

3. Дотримання безпеки праці при обробітку ґрунту та внесенні добрив.

4. Менеджмент  малого підприємництва.

5. Основи безпеки праці на сільськогосподарських підприємствах.

6. Основи охорони праці на підприємствах.

7. Основи роботи з комп’ютерними програмами.

8. Основні засоби захисту рослин та застосування сучасних добрив.

9. Особливості догляду за плодовими та ягідними насадженнями.

10. Особливості лісового господарства.

11. Охорона праці і промислова безпека у будівництві.

12. Охорона праці на підприємствах по виробництві цегли.

13. Періодична перевірка знань з охорони праці машиністів (кочегарів) котелень.

14. Періодична перевірка знань з охорони праці операторів  котелень.

15. Технологія сортування і переробки плодів та ягід.

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100