Вітаю Вас ГістьЧетвер, 21.06.2018, 12:10


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Будівництво та цивільна інженерія

 

 В даний час в Тернопільській області і західному регіоні ведеться інтенсивне будівництво і реконструкція приміщень. Спеціалістів по опорядженню будівель і споруд не готує жоден навчальний заклад, а потреба в них постійно зростає. В  умовах сучасної ринкової виникає потреба в реконструкції старих будинків, надання їм оригінальності та виразності, застосування під час зведення будівель як в оздобленні інтер’єрів, так і фасадів.

Бучацький коледж Подільського державного аграрно-технічного університету з 2013 року здійснює підготовку студентів із спеціальності 5.06010115 «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

Молодший спеціаліст за кваліфікацією "Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн (технік-дизайнер)" підготовлений для професійної діяльності в сфері будівництва  та архітектури.

Технік-дизайнер повинен вміти визначати функціональне зонування та розпланувальну структуру населеного пункту і розробляти креслення просторових композицій; використовувати в процесі проектування елементів планування теоретичні дослідження та історичні набутки, визначати технологію кольорового оформлення інтер’єрів та екстер’єрів, володіти методами науково-пошукової роботи під час розробки конкретного дизайн-проекту. 

 Технік-дизайнер повинен знати методи та способи виконання будівельних процесів при зведенні будівель та споруд, основи перед будівельного проектування, взаємоузгодження виконання будівельних процесів у часі та просторі, оперативне планування та управління будівництвом; дотримуючись чинного законодавства на основі існуючих положень і нормативних документів, проводити весь процес підготовки і затвердження рекомендованої технічної та юридичної документації.

Випускники із спеціальності  "Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн" Бучацького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету продовжують навчання відповідно до ступеневої освіти в:

 

Національному університеті «Львівська політехніка».

 

- Львівському національному аграрному університеті.

Технік-дизайнер призначається  для діяльності в:

будівельних, проектних, конструкторських організаціях та їх підрозділах, які виконують будівництво та опорядження житлових, цивільних і промислових будівель та споруд.

Технік-дизайнер може займати первинні посади, а саме:

- технік-доглядач.

- технік-проектувальник.

- дизайнер інтер’єрів та екстер’єрів.

 

 

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100