Сайт Бучацького коледжу Пдату - Циклова комісія технології рослинництва
Вітаю Вас ГістьСереда, 07.12.2016, 21:16


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Циклова комісія технології рослинництва

„ Мало є професій, які потребують такої

широчини мислення і поглядів, такої великої

різноманітності знань, як професія агронома”

Д. М. Прянишников
 
 

Робота циклової комісії спрямована на підготовку висококваліфікованих спеціалістів – аграріїв, від яких вимагається досконале володіння інноваційними технологіями вирощування сільськогосподарських культур та сучасною технікою.

Викладачі циклової комісії працюють над завданням формування у студентів розуміння сучасних агрономічних проблем та вміння знаходити нестандартні шляхи їх вирішення.

 

Вся робота циклової комісії документально оформляється в журналі обліку роботи за такими розділами:

- склад циклової комісії;

- облік відвідування засідань членами комісії;

- план роботи;

- графік проведення відкритих занять;

- графік написання методичних розробок;

- методичні проблеми, над якими працюють викладачі комісії;

- вивчення кращого педагогічного досвіду.

Протягом навчального року цикловою комісією проводиться 11 засідань, на яких розглядаються питання як  теоретичного, так і практичного характеру.

Навчальний процес по спеціальності  5.09010103 "Виробництво і переробка продукції рослинництва” і "Агрономія"  здійснюють 7 викладачів:

спеціалісти вищої категорії, викладачі – методисти  - Ковальчук Г.Р., Будна М.М.;

спеціалісти вищої категорії - Кізюк Г.І.,  Маценька Н.В.

спеціалісти І категоріїКіянко Л.С.

спеціаліст ІІ категорії - Кіндяк Л. Б.

аспірант Подільського державного аграрно-технічного університету -  Філь І.М.

 

    Стало доброю традицією проводити вечори-зустрічі з ветеранами праці.

З 2007 року циклову комісію очолює викладач вищої категорії Кізюк Г.І.

Викладачі циклової комісії співпрацюють з викладачами кафедр Подільського державного аграрно-технічного університету.

Викладачі комісії постійно ведуть пошук нетрадиційних форм та методів організації не тільки аудиторної, але й поза аудиторної роботи студентів для формування професійної майстерності. Чітко спрямовані та якісно підготовлені заходи допомагають забезпечити належні умови для виявлення і розвитку творчої активності та зацікавленості студентів, сприяти формуванню їх наукового світогляду, поглибленню знань.

 

Конкурси на краще знання дисциплін:

 "Технологія кормів з основами кормовиробництва"

  Викладач:  Маценька Н.В.,  група ТВ-21.

Конкурс називають ще "грою переможців”, бо під час проведення його студенти змагаються, щоб швидше і повніше відповісти на поставлене питання. А прагнення принести успіх своїй команді спонукає підготуватися до заняття.

Фотоальбом

 

"Землеробство"   

Викладач: Плекан П.І., група ТА-21 та ТА-22.

Фотоальбом

Відкриті заняття є одним із способів удосконалення педагогічної майстерності, а також набуття навичок і досвіду молодими педагогами.

Дисципліна "Землеробство" – викладач  Плекан П.І., група ТА-21, заняття на тему: „Система обробітку ґрунту під ярі культури” 

Фотоальбом

Дисципліна «Набуття робітничої  професії»  «Майстер по озелененні» - викладач    Пастернак Л.В.,  заняття на тему: «Виконання робіт з внутрішнього озеленення»  

Фотоальбом

 

Тематичні-інформаційні  години

«Що ми знаємо про походження сільськогосподарських культур» 

 група ТА-31, куратор: Ковальчук Г. Р.

Фотоальбом

 

«Видатні діячі Бучача»  

 група ТА-42, куратор:  Кіянко Л.С., 

Фотоальбом

 

 

Зустріч «За круглим столом»

 

За участю представників управління агропромислового розвитку РДА та спеціалістів господарств району.

Фотоальбом

 

Відкриті виховні заходи:

«Свято української вишивки»

 

Виховний захід проведений викладачем Дудин Г.М. з метою ознайомлення студентів з історією виникнення вишивки, технологією її виконання, із звичаями, обрядами, пов’язаними з вишивкою.

Фотоальбом

«Війна і хліб»

Викладач:  Борис М. М., група ТА-22, ТА-32.

Фотоальбом

Одним із перших слів, яке пізнає людина на землі є "хліб". Від нього віє неповторним ароматом, смаком свіжої скоринки.   

Хліб дає силу людям для життя і роботи. Є хліб - ситі люди і тварини. Немає хліба - голод, біда. Хліб всьому голова.

Ціну хліба людство оцінює в часи лихоліття, війни.

«До 70-ти річчя створення УПА»

 

Куратори: Ковальчук Г. Р., Плекан П. І. 

групи  - ТА-21, ТА-22 

Фотоальбом

 

«Будь щаслива, наша доле, щедрим співом і зерном»

 

куратори Кіянко Л. С., Маценька Н. В. 

       Фотоальбом

З давніх – давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, наш народ відзначає Свято працівників сільського господарства. І не дивно, адже саме на українській землі тисячі років тому нашими предками було створено найдавнішу хліборобську культуру. І з тієї пори за Україною навіки закріпилася слава світової житниці.

 

Тематичний вечір «Квітів чарівна краса»

 

Викладач: Кізюк Г.І.,  група ТА-41, ТА-42

Фотоальбом

 

Гурткова робота

«Картопля – і так, і сяк, на всякий смак» 

Керівник:  Ковальчук Г. Р.

Фотоальбом

 

НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ КОНФЕРЕНЦІЇ:

"Особливості вирощування картоплі в умовах 

Західного Лісостепу України”.

Фотоальбом

 

«Перспективні конструкції двигунів внутрішнього згоряння»

Фотоальбом

 

Виставки:

 

«Хвала рукам, що пахнуть хлібом»

Свято, яке об’єднує людей найбільш благородної і потрібної професії для людей, бо не має  нічого святішого ніж вирощування хліба та інших дарів полів та ферм, – День працівника сільського господарства.

Фотоальбом

 

«Насіннєве розмаїття»

У народі кажуть «Все починається з насіння». Насіння  - це носій біологічних і господарських властивостей рослин. Хто не дбає про краще насіння – знаходить  бідність, безплідність, рабство»(давній  класичний вислів).

Фотоальбом

 

«Читаємо, вчимося, вирощуємо, переробляємо, готуємо»

     Фотоальбом

 

"Картопля – наш другий хліб"

     Включає вітальні плакати, новинки літератури по даній темі, виставку сортів картоплі, композиції та приготування страв.

     Фотоальбом

Цикловою комісією по мірі накопичення інформації періодично видається газета „Агрономічний вісник”. Газета випускається за підтримки видавничого центру нашого коледжу. Дописувачами є викладачі та студенти відділу. Матеріали газет висвітлюють всестороннє життя агрономічного відділу в даний час, новини агрономії та розкривають  деякі питання відповідного періоду. Крім того, в газеті друкуються оголошення, вітання, рецепти, прикмети, посівний календар та інше.

Комплекс проблем пов'язаних з агрономією охоплює альманах. Зокрема, висвітлюються питання обробітку ґрунту, системи удобрення, підготовки насіння до посіву, збирання врожаю, системи захисту рослин від бур'янів, шкідників та хвороб. Альманах охоплює видання газети „Агрономічний вісник”, яка видається цикловою комісією агрономічних дисциплін по мірі накопичення інформації.

 

 «Герої не вмирають …».

Фотоальбом

   3 квітня у Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ відбувся вечір пам’яті   за загиблими на Майдані «Герої не вмирають …».

   Оскільки ми, як і вся Україна, через 40 днів після жахливих подій у Києві, віддаємо шану героям, загиблим на Майдані, яких нині називають Небесною сотнею. Вони віддали життя за свою країну, за наше майбутнє. Це – молоді хлопці чи досвідчені чоловіки, які без страху стояли на барикадах у Києві. Їхні гарячі серця зупинили кулі найманців бандитської влади.

   Захід підготувала викладач Кізюк Г. І. разом з  цикловою комісією Технології рослинництва.

 

Ми всі – студенти у цьому житті

Фотоальбом

До Міжнародного дня студента, студенти групи БО-21, куратор Дудин Г.М., провели відкриту виховну годину на тему: «Ми всі – студенти у цьому житті».

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини, визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості.

З святом студентів коледжу привітав директор І. Ю. Леськів. Він побажав залишатися сильними і цілеспрямованими, бути наполегливими і духовно багатими. На святі звучали пісні, жарти, веселощі ще й пошана та відзнака кращих із студентської братії, їм вручив грамоти заступник директора по виховній роботі Р. З. Побуринний.

 

Моя професія найкраща

4 квітня 2014 року в групах ТА-11 та ТА-12 було проведено науково-пізнавальний захід   на тему: «Моя професія найкраща», викладачами  Кіянко Л.С. і     Будною М.М.

Земля… Мільйони людей живуть і працюють на ній. Вчені і інженери, будівельники і шахтарі, енергетики і працівники автомобільного транспорту мають до землі безпосереднє відношення. Вони вивчають та користуються її багатствами. Але існують представники тих професій, які обробляють та оберігають землю - це працівники сільського господарства.

Здавна професія хлібороба на селі шанована і почесна. Щоб виростити хліб, треба любити, насамперед, рідну землю, віддавати їй частинку своєї душі. А ще досконало володіти знаннями, підвищувати майстерність.

В одній зі своїх статей « Любити і берегти землю» Т. С. Мальцев написав: «Праця агронома - це завжди творча праця. Робота наша творча і тому дуже цікава, але вона пов'язана з чималими труднощами, особливо пов'язаними з примхами погоди. У роботі агронома не можна бути байдужим. Можна багато знати, але, якщо не любити землю, не любити зелений паросток, всі знання марні».

 

Відкрите заняття з дисципліни 

НРП «Майстер по озелененні»

Фотоальбом

8 квітня 2014 року відбулося відкрите заняття з дисципліни НРП «Майстер по озелененні»  на тему: «Значення зелених насаджень» у групі ТА-21. Заняття провела викладач Пастернак Л.В.

Метою даного заняття було ознайомлення студентів із значенням зелених насаджень для довкілля, суспільства, емоційного комфорту та здоров’я людей і водорегуююче, температуро регулююче значення зелених насаджень. Було проведено вивчення об’єктів садово-паркового мистецтва України наприкладі парку «Софіївка» м.Умань.

 

сторінка 1 2

 

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100