Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 05.03.2021, 00:17


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Циклова комісія ветеринарно-технологічних дисциплін

 

Допомога волонтерам з благодійної організації «Дім Сірка»

Студенти з спеціальності ветеринарна медицина  допомагали у лікуванні дрібних тварин волонтерам з благодійної організації «Дім Сірка» у м. Івано-Франківськ.

Фотоальбом

 

 

 

Стерилізації кішки

Фотоальбом

Студенти групи В-31: Бельзецький Віталій, Веретільник Дмитро, Процків Іванна, та Карнаус  Лілія  брали участь у стерилізації кішки.

 

Робочий день в сучасній клініці ветеринарної медицини

Фотоальбом

Студенти  третього курсу із спеціальності ветеринарна медицина  з викладачем Войтюк М. В. провели робочий день в сучасній клініці ветеринарної медицини «Айболить» у місті Івано-Франківськ, де набували досвіду лікування дрібних тварин.

 

Навчальна практика

Фотоальбом

Студенти групи В-31 набувають практичних навиків по видаленню доброякісної пухлини у собаки.

 

Навчальна практика

Фотоальбом

Студенти групи ТВ-41 з викладачем Войтюк Л. В.  здійснили виїзд на навчальну практику з дисципліни:  «Інші галузі тваринництва»  у приватне господарство. Під час якої вивчали тему: «Годівля  догляд і утримання овець і кіз».

 

Навчальна практика

Фотоальбом

Студенти групи В-31 з викладачем Войтюк М.В. здійснили виїзд на навчальну практику з дисципліни: «Акушерство гінекологія та штучне осіменіння сільськогосподарських тварин» на підприємство ТОзВ Бучачагрохлібпром с.Соколів.

 

Навчальна практика

Фотоальбом

Студенти групи В-31 з викладачем Войтюк М.В. під час навчальної практики здійснювали лікування кіз від стригучого лишаю, брали кров з вени для лабораторних досліджень, вводили внутрім’язово вітамінні препарати, проводили патологічний розтин кози.

 

Навчальна практика 

Фотоальбом

Студенти групи В-31 з викладачем Войтюк Л. В. здійснили виїзд на навчальну практику з дисципліни:  «Годівля сільськогосподарських тварин» на підприємство  ТОзВ Бучачагрохлібпром. Під час якої  вивчали тему: «Організація годівлі великої рогатої худоби в умовах сучасного господарства»

 

Навчальна практика

Фотоальбом

Майстер-клас

Фотоальбом

В Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ відбувся майстер-клас  з ветеринарної медицини, який проводив Лобаз Мар’ян Романович власник відомої приватної клініки «Центр  здоров’я тварин»  (м. Івано-Франківськ).

 

Науково-практична конференція

В Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ відбулася науково-практична ветеринарна конференція,  за участі директора Бучацької міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини Пшика Миколи Михайловтча, фахівців закладу та студентів і викладачів аграрного відділеня.

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100