Сайт Бучацького коледжу Пдату - Ветеринарна медицина
Вітаю Вас ГістьНеділя, 04.12.2016, 23:22


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Ветеринарна медицина

   Навчальний процес по спеціальності Ветеринарна медицина забезпечують  лабораторії і кабінети: анатомії і фізіології сільськогосподарських тварин; фармакології; годівлі сільськогосподарських тварин; внутрішніх незаразних хвороб; патологічної фізіології та патологічної анатомії; епізоотології з мікробіологією; хірургії ветеринарної медицини;  паразитології та інвазійних хвороб сільськогосподарських  тварин; акушерства, гінекології та штучного осіменіння сільськогосподарських тварин;  ветеринарно-санітарної експертизи; технічних засобів навчання; історії ветеринарної медицини; соціально-економічних дисциплін; економіки сільського господарства і організації ветеринарної справи; тваринництва, зоогігієни та ветеринарної санітарії; охорони праці; безпеки життєдіяльності; сільськогосподарської радіоекології та основ екології;   навчально-виробнича ферма та навчально-виробнича клініка.

 

КВАЛІФІКАЦІЙНА ХАРАКТЕРИСТИКА

ФЕЛЬДШЕРА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ  

  Фельдшер ветеринарної медицини готується для роботи в приватних та державних господарствах, міжгосподарських підприємствах, племінних заводах, на птахофабриках, закладах державної ветеринарної мережі, на державних підприємствах з племінної роботи і штучного осіменіння сільськогосподарських тварин, на інших підприємствах і в організаціях, в сільських Радах, пов’язаних з утриманням, розведенням і виробничим використанням тварин, забоєм худоби, переробки продуктів і сировини тваринного походження.

     Він може працювати на посадах: старшого ветеринарного фельдшера, ветеринарного фельдшера (техніка), техніка по штучному осіменінню сільськогосподарських тварин, лаборанта, завідуючого ветеринарною аптекою і інших посад, які повинні очолювати спеціалісти із середньою ветеринарною освітою відповідно до кваліфікації.

 

ФЕЛЬДШЕР ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ПОВИНЕН    ЗНАТИ:

- анатомію і фізіологію сільськогосподарських і домашніх тварин;

- технологію виготовлення основних лікарських форм, дію і застосування фармакологічних засобів захисту тварин;

- вчення про хворобу, етіологію і патогенез, загально патологічні процеси, патологію органів і систем;

- план і методи клінічного, лабораторного дослідження тварин і методику дослідження органів і систем;

- заходи особистої профілактики, методи дезінфекції, дератизації, дезінфекції, основні інфекційні хвороби, проводити лікувально-оздоровчі та профілактичні заходи;

- фіксувати тварин, проводити вливання, пункції, ін’єкції, володіти технікою кастрації,   проводити нескладні хірургічні операції;

- біологічні основи інвазійних хвороб, організацію загальних і спеціальних заходів щодо профілактики інвазійних хвороб;

 - способи штучного осіменіння самок, фізіологію, патологію та діагностику   післяродового періоду, правила рододопомоги, хвороби молочної залози, гінекологічні хвороби;

  - ветеринарно-санітарну експертизу м’яса, молока, продуктів рослинного походження;

   - основи профілактики і лікування хворих тварин в умовах колективних і фермерських господарств з урахуванням особливостей ветеринарного обслуговування індивідуальних селянських господарств в умовах ринкових відносин.

 

ЛІКУВАННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН

З навчальної практики по спеціальності «Ветеринарна медицина» проходили заняття по діагностуванню і лікуванню домашніх тварин. Крім викладачів коледжу був присутній і приймав участь лікар ветеринарної медицини, власник приватної клініки «Ветеринарна допомога» Лобаз М.Р. з міста Івано-Франківськ.

Під час практичного навчання студенти побачили новітні методи знеболювання і наркозу домашніх тварин, а також оперативного втручання при кастрації і видаленні пухлини у тварин.

Студенти брали активну участь в цих заходах, зокрема по виведенню тварини з наркотичного стану.

Майбутнім спеціалістам ветеринарної медицини було запропоновано відвідати і набратися практичних навичок у приватній клініці міста Івано-Франківськ, чим і скористалося багато студентів.

 

 

 

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100