Вітаю Вас ГістьВівторок, 09.03.2021, 09:24


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

Довго сам учись,

якщо хочеш навчати інших.

Григорій Сковорода

Значення базової освіти в житті людини важко переоцінити. Вона є обов’язковим підґрунтям для здобуття фахових знань. Сучасній молоді для успішного оволодіння азами обраної професії необхідний високий рівень загальноосвітньої підготовки, лідерські якості, відповідність вимогам часу.

https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fIdAfXbNrDcIi9lUIXiU-fpi4U-j5--Te84Wn56-lSwSSCbakcOGStO4fsfkM1qi2L54gBrcBomJ_I8r9Tgh0UvgxkgDUJIcuK89GQPDzifBEdWtzpenmJh9ZeyIF-Gfm1Kr8FSbFMoJKcmsUuG9pn2A=w1366-h532-no?authuser=0

Саме з викладачами ЦК загальноосвітніх дисциплін знайомиться вчорашній абітурієнт з перших днів перебування у навчальному закладі. Він потрапляє в зовсім нове для нього середовище, де нові товариші, викладачі, нові вимоги, правила та умови життя. Але творча, глибоко продумана адаптивна педагогічна діяльність в першу чергу викладачів загальноосвітніх дисциплін дозволяє першокурсникам швидко, безболісно і навіть цікаво для них самих пройти нелегкий шлях соціальної і освітньої адаптації.

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін є структурним підрозділом коледжу, що провадить освітню, методичну, дослідницьку, творчу, мистецьку та спортивну  діяльність.

Основними завданнями циклової комісії загальноосвітніх дисциплін є:

1) забезпечення реалізації права громадян на  освіту;

2) провадження на високому рівні освітньої діяльності, яка забезпечує здобуття особами фахової передвищої освіти за обраними ними спеціальностями;

3) виховання у здобувачів фахової передвищої освіти патріотизму, соціальної активності, громадянської позиції та відповідальності, академічної доброчесності, формування правової та екологічної культури, моральних цінностей, здорового способу життя, здатності критично мислити та самоорганізовуватися в сучасних умовах;

4) забезпечення органічного поєднання в освітньому процесі теоретичного та практичного навчання, дослідницької та інноваційної діяльності;

5) створення необхідних умов для реалізації учасниками освітнього процесу їхніх здібностей і талантів, збереження здоров’я учасників освітнього процесу.

Зміст роботи циклової комісії визначається з урахуванням загальної методичної проблеми та конкретних завдань, що стоять перед коледжем  і здійснюється за такими напрямами:

 • забезпечення виконання навчальних планів і навчальних програм дисциплін;
 • розгляд та обговорення планів роботи циклової комісії, робочих навчальних програм з дисциплін, планів роботи навчальних кабінетів, предметних гуртків;
 • розробка, обговорення та затвердження  комплексів навчально-методичного забезпечення дисципліни;
 • своєчасне внесення змін і доповнень до робочих навчальних програм дисципліни;
 • розробка та впровадження в навчальний процес заходів, спрямованих на забезпечення якісної підготовки фахівців і чіткої організації навчального процесу;
 • розробка методик викладання навчальних дисциплін циклової комісії, проведення лекційних, практичних, лабораторних, семінарських занять, педагогічної практики;
 • розробка і впровадження в дію заходів з питань удосконалення практичної підготовки студентів, вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи викладачів, надання допомоги новопризначеним викладачам в оволодінні педагогічною майстерністю;
 • розробка методик застосування комп'ютерних та інших сучасних технологій у навчальному процесі;
 • розгляд й обговорення навчально-методичних посібників, навчальних програм дисциплін, методичних розробок, статей,  підготовлених  викладачами комісії, складання на них відгуків, рецензій;
 • підготовка, розгляд й обговорення матеріалів для проведення вступних, семестрових екзаменів, заліків і державної підсумкової атестації студентів,  та іншої документації для контролю знань студентів;
 • контроль та аналіз знань і вмінь, дотримання критеріїв їх оцінки;
 • організація самостійної та індивідуальної роботи студентів;
 • організація та проведення декад педагогічної майстерності, семінарів-практикумів, науково-практичних конференцій, олімпіад, вікторин, конкурсів,  виставок творчих робіт студентів тощо;
 • організація індивідуальної роботи з обдарованими студентами;
 • проведення профорієнтаційної роботи;
 • сприяння працевлаштуванню випускників та зв'язок з ними;
 • організація підвищення кваліфікації викладачів;
 • участь викладачів у професійних конкурсах;
 • участь у виховній роботі студентів;
 • рейтингова оцінка роботи викладача;
 • звіт про роботу циклової комісії та пропозиції щодо удосконалення навчального і виховного процесів.

Над досягненням саме цих завдань і працюють викладачі циклової комісії загальноосвітніх  дисциплін.

 

Склад циклової комісії

Методична, наукова та культурно-виховна робота 

суспільно-гуманітарного напрямку

Виховна година на тему: «Нам треба Твого голосу, Тарасе !»

Фотоальбом

5 березня 2020 року в читальній залі Бучацького коледжу Подільського ДАТУ відбулася виховна година на тему: «Нам треба Твого голосу, Тарасе !», присвячена 206 - ій річниці від дня народження великого генія України, людини світлого розуму, чистих помислів і трагічної долі – Тараса Григоровича Шевченка.

Захід підготували викладачі української мови та літератури: Шляхтовська Леся Йосипівна, Шевчук Оксана Степанівна, Борчук Людмила Йосипівна. У ньому взяли участь студенти коледжу: Пеньонжик Ольга, Костишин Максим, Скобляк Марія, Білик Марія, Андреїв Юлія, Пристойко Христина. 

 
Обласне методичне  об’єднання викладачів української мови і літератури

Фотоальбом

28 лютого 2019 р., в Бучацькому коледжі  відбулося обласне методичне  об’єднання викладачів української мови і літератури , в якому взяли участь понад тридцять  викладачів з 18–ти навчальних закладів I-II рівнів акредитації Тернопільської області. Голова методичного б’єднання Бойчук Тетяна Василівна провела науково-практичний семінар на тему: «Особливості навчання покоління Z на заняттях української філології». Також викладачам провели пізнавальну екскурсію «Історії й загадки Бучача – казкового містечка з країв Галичини». А після обіду гості мали змогу переглянути святковий концерт «З Україною в серці», який підготували студенти та художні керівники коледжу.

Олімпіада  з української мови

Фотоальбом

28 лютого 2019 р., в Бучацькому коледжі    був проведений II (обласний ) етап IX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Дякуємо всім студентам за активну участь.

Вітаємо переможців!

I-місце - студентка Чортківського державного медичного коледжу Нич Тамара (викладач Гуменюк Галина Несторівна)

II-місце - студентка Приватного вищого навчального  закладу «Медичний коледж» м. Тернополя (викладач Химчук Любов Львівна)

II-місце - студент ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі»  м. Тернополя Сірський  Святослав Павлович (викладач Бобровська Тетяна Анатоліївна)

III-місце -  студентка Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Недошитко Ангеліна Андріївна (викладач Бойчук Тетяна Василівна)

III-місце - студентка Галицького коледжу ім. В.Чорновола Зозуляк Софія Любомирівна(викладач Безкоровайна Марія Любомирівна)

III-місце  - студентка Бучацького коледжу Подільського ДАТУ Якубовська Анна Андріївна (викладач Шляхтовська Олександра Йосипівна)

Нових Вам перемог !

 
 
Заняття з іноземної мови

"Save Your Planet" Заняття англійської мови у групі ТВ-11 проводить викладач Мельник О.М.

Заняття з іноземної мови

Фотоальбом

Заняття з іноземної мови викладача Зазулі Л. М. група В-11

 

Інформаційна година на тему: «Світова слава генія»

Фотоальбом

Ось уже понад два століття незгасним вогнем всеперемагаючого патріотизму палахкотить могутня і ніжна Шевченкова поезія. І незмінне слово великого Кобзаря надихає нас, українців, на героїчні діяння в ім’я рідної землі, на подвиги задля її блага.

Вшановуючи пам'ять подвижника української культури, 09.03.2017 року відбулася інформаційна година на тему: «Світова слава генія». Захід підготували та провели студенти груп ТЗ-11 , А-11 (куратори – Шляхтовська Л. Й., Борчук Л. Й.).

Ми з неприхованою повагою промовляємо ім’я нашого пророка, що став гордістю всього цивілізованого й культурного світу.    

«Шевченко – Пророк, Апостол правди»

 Презентація

Під такою назвою відбулася інформаційна  година, присвячена 200-ій річниці від дня народження Кобзаря.

Захід провели студенти груп ТА-31, ТА-11 (куратори – Шляхтовська Л. Й., Борчук Л. Й.)

Пошуково – дослідницька робота, презентація, які були використанні на інформаційній годині, засвідчили, що Шевченко – живий, він вічно з нами.

Студенти декламували поезії Кобзаря та вірші інших видатних  митців про нього.

На завершення прозвучав «Заповіт» Т. Шевченка.

Відкрите заняття – презентація 
на тему «Німеччина. Подорож містами».
 
Викладач  іноземних мов Джердж Л. В. провела відкрите заняття – презентацію на тему «Німеччина. Подорож містами». Під час заняття використовувались комп’ютерні технології .
Студенти групи ТА-32 підготували заочну екскурсію федеральними землями Німеччини. Мова ішла також про культуру ФРН, а саме про таких видатних особистостей, як  Вольфганга  Гете, Генріха  Гейне, Фрідріха Шиллєра, а також видатних композиторів Моцарта, Бетховена, Мендельсона.
На  занятті були присутні студенти та викладачі нашого коледжу. 

 

"Життя, як пісня, що не віддзвенить..."

Фотоальбом

В Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ відбувся вечір "Життя, як пісня, що не віддзвенить...", присвячений 65-ій річниці від дня народження Володимира Івасюка.

У заході, який підготували викладачі Борчук Л. Й. та Чип Р. Я., взяли участь студенти групи ТА-21.

В. Івасюк – один із основоположників української естрадної пісні. Коротким було його життя, але який вагомий внесок зробив митець у культурне надбання. Автор «Червоної рути» став пісенним символом  не лише Буковини – він прославив всю Україну.

 Рута не зів’яла. Тепер вона проросла в душах нового покоління любов’ю до пісень Володимира Івасюка. Його твори – то його молитва, то джерело любові. Припадаймо до нього, наповнюймо цілющою водою свої серця…

сторінка 2 

 

Методична, наукова та культурно-виховна робота  природничо-математичного напрямку

Обласне методичне об’єднання викладачів географії

Фотоальбом

13 листопада 2019 року на базі Бучацького коледжу Подільського ДАТУ, відбулося обласне методичне об’єднання викладачів географії вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

З доповіддю "Формування ключових предметних компетентностей у процесі реалізації змішаного навчання" виступила викладач географії Бучацького коледжу Мойсеїв М. П., майстер-клас  "Використання GOOGLE-MAPS у формуванні інформаційно-цифрових та краєзнавчих компететнностей" провела голова методичного об’єднання викладачів географії Ради директорів ЗВО І-ІІ р. а. Тернопільської області Паршин Любомира Анатоліївна .

 

Відкрите заняття з біології

Фотоальбом

Викладач біології  Ковбаса Марія Петрівна провела відкрите заняття в групі В - 22 на тему: "Неклітинні форми життя".

На занятті студенти систематизували і розширили свої  знання про будову, особливості життєдіяльності і значення вірусів; основні шляхи зараження і способи профілактики вірусних інфекцій.

Відкрите заняття з фізики

Фотоальбом

Викладач  фізики Політичка Л. Б. провела відкрите заняття  в групі ТЗ-21 на тему: «Визначення прискорення вільного падіння за допомогою математичного маятника.

Обласне методичне об’єднання викладачів математики

Фотоальбом

20 березня на базі Бучацького коледжу Подільського ДАТУ відбулося обласне методичне об’єднання викладачів математики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області на тему:  «Методологічні аспекти підготовки  до ЗНО з математики студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації».

В ньому взяли участь 29 викладачів математиків  із вісімнадцяти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Найактуальнішими в процесі методичних діалогів були питання щодо  підготовки та проведення ДПА з математики  і, звичайно, про проведення  ЗНО з математики.

Водночас  проводилась обласна олімпіада з математики та вищої математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації в Тернопільській області.

Слід відмітити, що призове ІІ місце з вищої математики зайняв студент  нашого коледжу Козак Дмитро (2 курс, група БО-21)якого готувала до участі в олімпіаді  викладач Москалик Світлана Петрівна.   

 

 

 

 

 

сторінка 2

 

        Спортивно-масова робота

Фотоальбом

У середу, 17 лютого, у спортивній залі Бучацького фахового коледжу Подільського ДАТУ  відбулися змагання з армреслінгу серед юнаків навчальних груп.

У наполегливій боротьбі перемогу здобули:

Тринька Олег – І місце група  А-31

Гнитка Дмитро – ІІ місце група ТВ-21

Пасєка Андрій – ІІІ місце група В-21

сторінка  2

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100