Вітаю Вас ГістьПонеділок, 23.07.2018, 15:36


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Заочне навчання

Підготовка спеціалістів за

заочною формою навчання – актуальна  сьогодні !

 

Заочна форма навчання є однією із форм здобуття певного рівня вищої освіти  без відриву від виробництва особами, які мають відповідний освітній або освітньо-кваліфікаційний рівень.

В своїй роботі заочне відділення повинно керуватися нормативними актами, які діють на території України. Організація навчального процесу за заочною формою навчання здійснюється вищим навчальним закладом згідно з державними стандартами освіти і Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах та іншими нормативними актами.

 

Ринкові відносини, сучасне виробництво ставлять підвищені вимоги до підготовки фахівців. Хороший спеціаліст повинен мати не тільки високопрофесійну підготовку, а й бути вмілим організатором виробництва, мудрим та далекоглядним керівником колективу. Студентські роки – це не тільки час навчання, а й духовного збагачення, підвищення особистого культурного рівня, отримання незабутніх вражень від студентських років. 

 

На сьогоднішній день заочний відділ Бучацького коледжу Подільського ДАТУ здійснює набір абітурієнтів для підготовки фахівців з таких спеціальностей:

193 Геодезія та землеустрій

201 Агрономія

204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

 

Навчаючись у коледжі студенти мають змогу проходити стажування у кращих фермерських господарствах Данії, Швейцарії, Австрії.

Студент проходить практику в господарстві Швейцарії

Термін навчання студентів заочників, що вступили до коледжу на основі повної загальної середньої освіти (база 11 років) - 3 роки.

На базі коледжу при заочному відділенні працює консультпункт Подільського ДАТУ, де випускники нашого коледжу можуть отримати ступінь бакалавра і спеціаліста за скороченим терміном навчання по таких спеціальностях:

1. Бухгалтерський облік;

2. Виробництво та переробка продукції рослинництва;

3. Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва.

Заняття з студентами-заочниками Подільського ДАТУ, спеціальність "Виробництво і переробка продукції тваринництва"

проводить доцент, кандидат с/г наук Блюсюк Сергій Миколайович

 

Для студентів заочної форми навчання передбачена лекційно-екзаменаційна сесія терміном 30 календарних днів на навчальний  рік, тому настановчі, оглядові, лабораторні, практичні, індивідуальні заняття, що проводяться з студентами, плануються викладачами так, щоб максимально зосередити увагу студентів на засвоєнні навчального матеріалу відповідно до навчальних планів і програм з навчальних дисциплін.

Колектив заочного відділу прагне не втратити, а примножити свої традиції з підготовки молодших спеціалістів.

 Взаєморозуміння, взаємодопомога, співпраця викладачів допомагає досягнути високих результатів в успішності студентів-заочників.

Грунтовна професійна підготовка, яку отримують студенти заочної форми навчання, дає змогу плідно працювати не тільки в аграрному секторі, а й у багатьох  інших  галузях господарств.

Запрошуємо на навчання! 

 

 

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100