Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 28.04.2017, 15:57


Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Статистика Yandex

Яндекс.Метрика


Геодезія та землеустрій

   Фотоальбоми:

Навчальні практики

Основним завданням високопрофесійного педагогічного колективу є підготовка висококваліфікованих спеціалістів, здатних працювати в умовах ринкової економіки. Колектив відділення постійно перебуває у творчому пошуку, направленому на вдосконалення навчально-виховного процесу.

 Циклова комісія спеціальних дисциплін землевпорядного напряму здійснює підготовку та випуск студентів спеціальності 5.08010102 «Землевпорядкування».

Підготовку спеціалістів  із даної спеціальності Бучацький коледж Подільського державного аграрно-технічного університету здійснює з 1992 року. Термін навчання на основі базової середньої освіти складає 3 роки 10 місяців, а на основі повної – 2 роки 10 місяців.

Метою навчальної та наукової діяльності циклової комісії є формування кваліфікованого фахівця техніка-землевпорядника.

До складу циклової  комісії  входить:

Голова циклової комісії – Сандецька Стефанія Михайлівна, викладач землевпорядних дисциплін.

Члени циклової комісії:

Кавецька Лариса Ярославівна – викладач землевпорядних дисциплін;

Пендзей  Любов Петрівна – викладач землевпорядних дисциплін;

Суп Ігор Богданович – викладач будівельних дисциплін та дизайну;

Баб‛як Євген Борисович – викладач будівельних дисциплін;

Фальоса Степан Анатолійович – викладач будівельних дисциплін;

Поморський Володимир Михайлович – викладач малюнку та живопису;

Єднак Богдан Володимирович – викладач землевпорядних дисциплін;

Керницька Оксана Василівна – викладач кольористики та  кольорознавства.

 

 

Циклова комісія працює відповідно до прийнятого плану роботи.

 Основним завданням циклової комісії було і є:

- розробка і впровадження в життя заходів по забезпеченню підвищення якості навчання , по науковій організації навчального процесу, по узагальненні передового досвіду роботи викладачів.

- викладачі циклової комісії постійно підвищують свій професійний рівень і педагогічну майстерність в національному університеті «Львівська політехніка»,  Львівському НАУ, Подільському державному аграрно-технічному університеті та ін.

 Викладачі циклової комісії опрацьовують новинки в галузі освіти, а тому заняття проводять на високому науковому і методичному рівні з використанням інноваційних технологій та методів навчання.

Високий професійний рівень викладацького складу дає можливість випускати нам висококваліфікованого молодшого спеціаліста.

Завершальним етапом у підготовці молодшого спеціаліста – техніка-землевпорядника є дипломний проект.

Дипломні проекти характеризують ступінь засвоєння студентами в процесі навчання знань в області земельного права, земельного кадастру, геодезії, землевпорядного проектування та інших спеціальних дисциплін та здатність застосовувати їх при вирішенні виробничих завдань.

Об’єктами дипломних проектів є сільські, селищні ради, сільськогосподарські підприємства. Тематика дипломних проектів відповідає вимогам сучасного виробництва кваліфікаційної характеристики техніка-землевпорядника. 

 

Пропонуємо наступні теми для розробки дипломних проектів:

§  Великомасштабне топографічне знімання

§  Теодолітне знімання

§  Створення кадастрового плану сільської місцевості в масштабі 1:2000 цифровим стерео - фотограмметричним методом

§  Облік земель району

§  Облік земель території сільської (селищної, міської) ради

§  Розмежування земель за формами власності

§  Розробка проекту землеустрою щодо відведення ділянки (ділянок) для різного виду використання

§  Використання та охорона земель території  сільської ради

§  Розробка проекту землеустрою щодо забезпечення еколого-економічного обґрунтування угідь та впорядкування території сівозмін.

§  Встановлення системи обмежень при використанні земель на території  сільської (селищної, міської) ради

§  Грошова оцінка земель населеного пункту

§   Інвентаризація земель

 

Захист дипломних проектів проходить при відкритому засіданні Державної кваліфікаційної комісії в присутності викладачів і студентів.

 

 
 

Навчальний процес ведеться з найновішими досягненнями землевпорядної науки і практики. 

Цьому сприяє активна участь викладачів у випуску навчальних посібників, методичних рекомендацій для виконання дипломних та курсових проектів, для виконання практичних робіт із дисциплін землевпорядного напряму.

Особлива роль в практичній підготовці приділяється студентам-землевпорядникам з геодезії.

 

  

  На цих практиках студенти набувають практичні навики роботи з теодолітами, нівелірами та іншими геодезичними приладами, а  також опановують практичні навики з сучасними електронними теодолітами, тахеометрами, станціями GPS на базі навчально-практичного центру Рівненського аграрного коледжу та  Національного університету «Львівська політехніка».

Студенти щорічно приймають участь у республіканських, регіональних олімпіадах, конференціях та конференціях в коледжі.

У квітні цього року на базі Рівненського аграрного коледжу відбулася Всеукраїнська регіональна олімпіада із землевпорядкування, де наші студенти стали призерами (друге, третє місця).

В основу розвитку циклової комісії економіко-технічного відділення покладено такі напрями діяльності:

- розробка і впровадження в життя заходів щодо підвищення якості навчання:  з денної і заочної форми, з наукової організації навчального процесу;

- впровадження в навчальний процес нових інноваційних технологій.

- обговорення питання виховання студентів;

- вдосконалення комплексу методичного забезпечення по дисциплінах;

- виховання вміння майбутніх фахівців поглиблювати професійні знання і вдосконалювати професійні навички через цілеспрямовану роботу над собою;

- забезпечити продовження роботи студентських наукових гуртків з різних питань землевпорядного виробництва.

В час розвитку ринкових земельних відносин продовжує зростати попит на спеціалістів із землевпорядкування, особливо молодших спеціалістів, підготовку яких здійснює Бучацький коледж Подільського державного аграрно-технічного університету за спеціальністю 5.08010102 «Землевпорядкування».

Молодші спеціалісти з землевпорядкування володіють знаннями та вмінням застосовувати сучасні геоінформаційні технології під час проведення землеустрою, здійснювати контроль за раціональним використанням та охороною земель, виконувати топографо-геодезичні роботи, розробляти проектну документацію із землеустрою.

Випускники із спеціальності  «Землевпорядкування» Бучацького коледжу Подільського ДАТУ продовжують навчання відповідно до ступеневої освіти в  Національному університеті «Львівська політехніка», Львівському національному аграрному університеті, Подільському державному аграрно-технічному  університеті, Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.

Молодший спеціаліст за кваліфікацією "Землевпорядкування (технік-землевпорядник)" підготовлений для професійної діяльності в:

- органах місцевого самоврядування – сільські, селищні, міські, районні, обласні ради ;

- відділах Держземагенства в районах, в управліннях областей;

- відповідних підприємствах та організаціях, які виконують топографо-геодезичні  роботи та здійснюють розробку проектів землеустрою, технічної документації, здійснюють земельно-оціночні роботи.

 Постійне удосконалення навчально-виховного процесу, спрямованого на якісну підготовку майбутніх фахівців для землевпорядної служби Тернопільської, та сусідніх із нею областей, органічне поєднання навчання і виховання творчої особистості - це єдині турботи і інтереси, які об'єднують колектив викладачів і студентів із спеціальності «Землевпорядкування».

 

 

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Нові фотоКурс валют:Огляд преси:
Погода в Бучачі Rambler's Top100